TANIEC TOWARZYSKI

Igor Wilczyński wraz z Aleksandrem Ziuziańskim i Dominiką Dobranowską

Kibicujemy Mistrzom

Dodano: 2024-04-10 | 22:30:17


Igor Wilczyński i Anna Kaplii - Mistrzowie Polski PTT Zawodowców Latin, zatańczą o tytuł WDC Mistrzów Europy w najbliższą niedzielę w stolicy Mołdawii - Kiszyniowie. Kibicujemy im!


Igor Wilczyński wraz z
Aleksandrem Ziuziańskim i Dominiką Dobranowską
foto: materiały redakcyjne


Igor Wilczyński i Anna Kaplii niedawno, w marcu, wytańczyli finałowe 4. miejsce w WDC World Masters Professinal Latin w Innsbrucku. Na początku marca Igor Wilczyński "wystąpił" w roli sędziego na The European Open w Alicante, w Hiszpanii, a już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia 2024 r., zatańczy wraz z Anią o tytuł WDC Mistrzów Europy Zawodowców Latin.

Kibicujemy im!

W Alicante polskich barw bronili Aleksander Ziuziański i Dominika Dobanowska, tancerze krakowskiej Kuźni Tańca, trenowani także przez Igora Wilczyńskiego. Aleksander z Dominiką w turnieju Amatorów Latin wytańczyli 4. miejsce. Także 4. miejsce zajęli w konkurencji Rising Stars.

ME Professional Latin - Mołdawia 2024

WDC Mistrzostwa Europy w Kiszyniowie, organizowane są przez Irinę i Maxima Condratiev, którzy zapraszają tancerzy z całej Europy do tanecznej rywalizacji w czterogwiazdkowym hotelu Radison Blu Leogrand.
TwistService.PL Portal Taneczny
TwistService.PL Portal Taneczny
- rok założenia 2001 -

Miejsce, które łączy tancerzy - jedyny taki w Polsce - dziennik internetowy na scenie tańca towarzyskiego, który to portal samodzielnie prowadzę i finansuję. Istniejemy nieprzerwanie już 23. rok.

Adam Socik
WESPRZYJ działalność portalu
symboliczną cegiełką

z przeznaczeniem na pokrycie znacznych kosztów utrzymania portalu oraz jego redagowania. Konto: Adam SOCIK, Nr 50 1020 5558 1111 1100 9280 0294 lub BLIKIEM tel. +48 502 168 694 z dopiskiem w tytule: "Darowizna na prowadzenie portalu TwistService.PL"


Igor Wilczyński i Anna Kaplii - historia taneczna pary pisana na TwistService.PL:


Dziś jest
14 lipca 2024

KLUB KIBICA