TANIEC TOWARZYSKI

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

Magdalena i Grzegorz kończą karierę

Dodano: 2023-10-29 | 16:03:17


Magdalena Abramowicz i Grzegorz Zmokły po 10 latach wspólnego tańca, zdecydowali się zakończyć swoje partnerstwo.


Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz
foto: Marcin Gołkowski / Studio PM Photography


Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz, tańczą od 2013 roku. Prezentowali się na parkietach tanecznych w stylu latynoamerykańskim, a od połowy 2021 roku rywalizowali w gronie par zawodowych. Kilka dni temu ogłosili, że po 10-ciu latach wspólnego tańca, zdecydowali się zakończyć swoje partnerstwo. Na zakończenie kariery turniejowej zatańczą jeszcze WDC Mistrzostwa Świata w Assen (Holandia), które odbędą się 11 listopada 2023 r.

To była mega ciekawa i ważna w naszym życiu podróż - zdradzili w mediach społecznościowych. Razem przezwyciężyliśmy wiele trudności i dzieliliśmy się niezliczonymi pięknymi wspomnieniami. Wspólnie, wytrwale dążyliśmy do postawionych przez nas celów, staliśmy za sobą murem. Oboje wiedzieliśmy, że pracowitość, konsekwencja i determinacja zaprowadzą nas tam, gdzie chcemy i tak też było.

W karierze tanecznej, turniejowej towarzyszył im Grzegorz Citko - jako trener, zaś Aneta Pawlak i Łukasz Pawlak wspierali ich i stwarzali im możliwości rozwoju na różnych płaszczyznach. Reprezentowali Szkołę Tańca ZAMEK Anety i Łukasza Pawlak z Lublina.

Wpływ na ich taneczny rozwój mieli szkoleniowcy, wśród których byli: Graham Oswick, Ruud Vermeij, Michał Malitowski, Peter Stokkebroe, Holger Nitsche, Sergey Surkov & Melia, Martino Zanibellato, Franco Formica, Slava Kryklyvyy.

Droga do sukcesu nigdy nie jest prosta - zauważają, dlatego tym bardziej dziękują swoim rodzicom oraz wszystkim, którzy ich wspierali, byli z nimi, pomagali im i trzymali za nich kciuki.

Oboje czują się spełnieni. Kończą wspólną karierę jako Wicemistrzowie Polski PTT par zawodowych, półfinaliści WDC Mistrzostw Świata oraz WDC i WDO Mistrzostw Europy, również par zawodowych.

Grzegorz kończy swoją przygodę turniejową, a Magdalena szuka nowego partnera do tańca!

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz
foto: Marcin Gołkowski / Studio PM Photography

TwistService.PL "zauważył" Grzegorza i Magdalenę na początku ich kariery tanecznej podczas 16. Międzynarodowego Festiwalu Tańca BALTIC CUP w Elblągu.

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz
foto: Adam © Socik

TwistService.PL Portal Taneczny
Wesprzyj TwistService.PL Portal Taneczny
- miejsce, które łączy tancerzy -

- jedyne w Polsce - przedsięwzięcie na scenie tańca towarzyskiego, który to portal - od ponad 22 lat - samodzielnie prowadzę i finansuję.

Nie wspierają mnie żadne organizacje taneczne, sponsorzy, czy kluby.
Utrzymanie serwera, to koszt 2.000,00 zł. rocznie, do tego dochodzą konsultacje programistów, dojazdy na turnieje, akredytacje dziennikarskie, obróbka zdjęć czy koszty czasochłonnego redagowania artykułów, newsów.Adam Socik

Aktualnie jestem na emeryturze, dlatego też proszę o symboliczną cegiełkę na indywidualne konto: Adam SOCIK, Nr 50 1020 5558 1111 1100 9280 0294 lub BLIKIEM tel. +48 502 168 694 z dopiskiem w tytule: "Darowizna na prowadzenie portalu TwistService.PL"

Dziś jest
21 maja 2024

KLUB KIBICA