TANIEC TOWARZYSKI

Mistrzowie Polski PTT Standard - Zielona Góra 2023

Zatrzymać piękno tańca

Dodano: 2023-10-26 | 16:24:52


Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych w Zielonej Górze były areną tanecznej rywalizacji o mistrzowskie tytuły oraz okazją do zatrzymana w fotograficznych kadrach piękna tańca towarzyskiego.


foto: Dariusz Biczyński

Praktycznie każdy turniej tańca towarzyskiego gromadzi wokół parkietu oprócz publiczności także liczne grono fotografów. Nie inaczej było podczas Mistrzostw Polski PTT w tańcach standardowych w Zielonej Górze, z tą różnicą, że wydarzenie to było wyjątkowe, bo rejestrowane przez blisko 50-ciu fotografów - kursantów Lubuskiej Akademii Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego, założonej w 2016 roku przez Aleksandrę Łupkowską i Dariusza Biczyńskiego.

Projekt DB Team i Lubuskiej Akademii Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego jest realizowany przez duet: Aleksandrę Łupkowską i Dariusza Biczyńskiego, którzy wspólnie ze swoimi kursantami DB Team zostawili - foto serce - zielonogórskiemu wydarzeniu tanecznemu w fotograficznej sesji z TYLKO - 3 000 wspaniałych, pięknych, zdjęć, które dostępne są pod linkiem.

Kursantom LAFwgDB przyświeca szlachetny, piękny cel - pragną przekazać zysk ze sprzedaży fotografii na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Zielonej Górze.

Poniżej próbka znakomitych fotografii z "duszą" autorstwa DB Team:

Mistrzostwa Polski PTT Standard - Zielona Góra 2023


Mistrzostwa Polski PTT Standard - Zielona Góra 2023

Mistrzostwa Polski PTT Standard - Zielona Góra 2023

Mistrzostwa Polski PTT Standard - Zielona Góra 2023


Mistrzostwa Polski PTT Standard - Zielona Góra 2023


foto: Aleksandra Łupkowska i Dariusz Biczyńskifoto - DB Team:
Dorota Musiałowska
Ewa Szymczukiewicz
Weronika Szwed
Anna Michalska
foto - Kursanci LAFwgDB:
Hanna Wiącek
Piotr Kuczeła
Agnieszka Szpak
Izabela Radziszewska
Krzysiek Pankowski


Zielona Góra, 21 października 2022


TwistService.PL Portal Taneczny
Wesprzyj TwistService.PL Portal Taneczny
- miejsce, które łączy tancerzy -

- jedyne w Polsce - przedsięwzięcie na scenie tańca towarzyskiego, który to portal - od ponad 22 lat - samodzielnie prowadzę i finansuję.

Nie wspierają mnie żadne organizacje taneczne, sponsorzy, czy kluby.
Utrzymanie serwera, to koszt 2.000,00 zł. rocznie, do tego dochodzą konsultacje programistów, dojazdy na turnieje, akredytacje dziennikarskie, obróbka zdjęć czy koszty czasochłonnego redagowania artykułów, newsów.Adam Socik

Aktualnie jestem na emeryturze, dlatego też proszę o symboliczną cegiełkę na indywidualne konto: Adam SOCIK, Nr 50 1020 5558 1111 1100 9280 0294 lub BLIKIEM tel. +48 502 168 694 z dopiskiem w tytule: "Darowizna na prowadzenie portalu TwistService.PL"

Dziś jest
14 czerwca 2024

KLUB KIBICA