TANIEC TOWARZYSKI

Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka

Taneczne rozstanie po 11 latach

Dodano: 2023-07-24 | 20:30:12


Agnieszka Ośródka i Krzysztof Myka po 11 latach wspólnej tanecznej, turniejowej, podróży postanowili zakończyć dalszą współpracę.


Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka
foto: Facebook - Agnieszka Ośródka


Czasami bywają i takie chwile ... po 11 latach wspólnej kariery tanecznej, Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka - zawodowa standardowa para taneczna, WiceMistrzowie Polski Zawodowców Standard Polskiego Towarzystwa Taneczego, zakończyli dalszą, wspólną, karierę taneczną. Na facebookowym profilu Agnieszka Ośródka napisała, m.in.:

"Razem dorastaliśmy, pokonując wiele trudności, dzieląc się licznymi pięknymi wspomnieniami, które pozostaną z nami na zawsze. Bez wątpienia będziemy tęsknić za tym wspaniałym okresem naszego życia, ale jednocześnie z wielką ekscytacją czekamy, co przyniesie przyszłość."

Krzysztof - póki co zawiesza rywalizację turniejową i nie poszukuje nowej partnerki, zaś Agnieszka - pragnie kontynuować turniejową rywalizację i zaprasza tancerzy standardowych do współpracy.

Agnieszka i Krzysztof często "gościli" na stronach TwistService.PL, tak na szybko znalezione:

zaś, na stronach DanceSportInfo.net dostępna jest cała historia tanecznej "podróży" Agnieszki i Krzysztofa po parkietach Polski, Europy, świata.

Obojgu życzymy powodzenia w nowej rzeczywistości :)

Dziś jest
19 maja 2024

KLUB KIBICA