TANIEC TOWARZYSKI

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

Dodano: 2019-08-06 | 07:46:22


Grzegorz i Magdalena postawili sobie ambitny cel - zabłyśniecie na arenie międzynarodowej i wykreowanie swojej indywidualności w tańcu.


Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz
foto - ? - Adam Socik / TwistService.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
(All Right Reserverd)


Grzegorza Zmokłego i Magdalenę Abramowicz po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć i fotografować podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup 2015 w Elblągu, w 2015 roku. W pierwszym półroczu bieżącego - 2019 roku, pojawili się wśród par tanecznych rywalizujących w prestiżowych w WDSF turniejach cyklu Grand Slam Latin:

Wcześniej, przed 2019 rokiem, także nie próżnowali. Uczestniczyli w wielu międzynarodowych turniejach tańca:
  • finał - International Open Latin Ostrawa (2015),
  • finał - International Open Latin Berlin (2016)
  • finał - European University Championship (2016),
  • 3. miejsce - International Open Latin Kowno,
  • dwukrotni zwycięzcy - International Open Latin w Kijowie (2019 i 2018).
Grzegorz i Magdalena tańczą razem od 2014 roku. Reprezentują Klub Tańca Towarzyskiego ZAMEK w Lublinie. Ich trenerem prowadzącym jest Grzegorz Citko. Oboje już pracują, między innymi uczą dzieci tańczyć, jeśli dodamy do tego treningi własne - to taniec jest ich codziennością.

W marcu br. w Sierpcu wytańczyli tytuł II WiceMistrzów Polski FTS.
Odskocznią od tańca dla Grzegorza są szaleństwa na snowboardzie, lubi także pływać, biegać i fotografować. Natomiast Magda rysuje. Ukończyła architekturę krajobrazu.

Jak wspomniałem na wstępie, Grzegorz i Magdalena na najbliższe dwa lata postawili sobie ambitny cel - zabłyśnięcie na arenie międzynarodowej i wykreowanie swojej indywidualności w tańcu, aby zachwycać i poruszać publikę. Zwierzyli się, że są bardzo zdeterminowani w realizacji tego celu. Pozostaje nam życzyć im realizacji założonych celów i wielu sukcesów, o czym na Twist Service z przyjemnością będziemy pisać.

Trzymajcie za nich kciuki!

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz - historia taneczna pisana na TwistService.PL: