KOMENTARZE

Artykuł: Sport to zdrowie...

powrót

Poprzednia 12 Następna
26

~Arak

Dodano: 2011-03-18 | 10:06
Dziękuję! Adam Ewie nie odmawia! Spełnienie mojej prośby (komentarz Arak) fachowym felietonem uporządkuje licytację komentarzy na temat bloku Dorosłych w MP w 10 tańcach.
Pan Arkadiusz Pavlovic swoim felietonem na temat turnieju warszawskiego rozpoczął to co jedynie może wzniesć na dużo wyższy poziom turnieje krajowe, mimo "strzału w kolano" decydentów krajowych o nie zapraszaniu sędziów zagranicznych.
25

~ewa +

Dodano: 2011-03-17 | 13:47
W Szczecinie był pan Adam Król może On zrobi małe posumowanie ,czekamy!
24

~ad nizej

Dodano: 2011-03-17 | 10:21
I oto człowiek z klasą. Oby takich ludzi więcej w naszym środowisku.
23

~

Dodano: 2011-03-15 | 16:54
Niestety felietonu z" dziesiątki" nie napiszę gdyż jej nie oglądałem ,poza tym nie chciałbym popaść w rutynę podsumowując KAŻDE taneczne wydarzenie .Pozwolę sobie zabrać głos od czasu do czasu . W tym miejscu chciałbym również podziękować za każdą wyrażoną opinię ,zarówno pozytywną jak i negatywną. Są dla mnie silną motywacją do pracy nad każdym artykułem. Dziękuje bardzo.

Arkadiusz Pavlović
22

~Arak

Dodano: 2011-03-15 | 15:39
BRAWO!!! Sport sportem pozostanie, a zdrowie nas wszystkich miłośników tańca będzie dużo lepsze jeśli posumowywanie najważniejszych turniejów wejdzie na stałe w redagowanie tematyki tańców towarzyskich.
Panie Arku, jeśli Pan był w Szczecinie i odlądał MP w 10 tańcach to z wielką niecierpliwością sympatycy takiego spojrzenia na pracę sędziów i oceny olbrzymiego wysiłku tancerzy, oczekują artykułu podsumowującego półfinał
i finał par Dorosłych.
21

~.

Dodano: 2011-03-13 | 12:16
doskonała idea godna naśladowania, podsumowanie najważniejszych turniejów przez fachowców powinno stać się reguła a nie szokującym co niektórych pieniaczy wydarzeniem. Dziękuję Panu Arkadiuszowi za bardzo fachową, konkretną(dwa, trzy zdania na temat każdej z par i nagle wiele rzeczy robi się jasne) opinię.Żałuję, że mój taniec nie mógł być tu poddany ocenie, uważam, ze takie uwagi są bardzo pomocne dla tancerzy. Ale wiem jedno, teraz w każdej chwili jest osoba, do której mogę podejść po turnieju i zapytać o jego opinię o moim tańcu w danym dniu, na danym turnieju. I wykorzystać to potem do doskonalenia się. Dziękuję za tę możliwość panie Arku.
20

~No Way

Dodano: 2011-03-13 | 12:10
Może teraz wszyscy my tancerze zrozumiemy w jaki sposób jesteśmy "oceniani" przez tych wszystkich sędziów.. Szkoda gadać, bo nie ma kryteriów, a jeśli jakiekolwiek są to przyjmują sobie ci sędziowie je po swojemu. Po prostu wolnoamerykanka. W ten sposób mogą sędziować siebie sami tancerze, ich rodzice, znajomi, którzy mają cokolwiek wspólnego z tańcem... szkoda gadać...
19

~:P

Dodano: 2011-03-13 | 11:00
Komentarz Pana Pavlovica wg mnie jest bardzo trafny i pomocny parom. Można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy, jednak sposób opisania niektórych spraw wg mnie jest nie na miejscu. Kolejny raz można znaleźć dowód na to, że portal ten jest mało obiektywny i nie ma za nic fachowości. To co charakteryzuje portale dziennikarskie to pewna doza dystansu do tego co się wrzuca do serwisu. Od kilku lat twistservice.pl traci na moim zaufaniu. Jest to bardziej miejsce wylewania żalów, wzbudzania kontrowersji oraz wspierania wizji osób, które na taniec widzą z materialistycznego punktu widzenia. Nie ma tu za grosz cech odkrywczych. Redaktor zamiast łagodzić konflikty to tylko je podburza, co wg mnie tylko obnaża braki w wiedzy merytorycznej. Skoro mamy do pewnych ludzi zastrzeżenia bądź nie rozumiemy ich decyzji szanowny pan redaktor powinien dążyć do tego, że porozmawiać z daną osobą i wyjaśnić problem u źródła. To nie polega na tym, aby umieszczać opinie osób, które się redaktorowi nawiną i łatwo mu z nimi rozmawiać. Tu trzeba szukać i być w tym. a nie wrzucać na stronę co popadnie. Trochę etyki dziennikarskiej by się przydało, bo póki co ten portal zamiast popularyzować taniec i zwiększać poczucie jedności w grupie, to zwiększa dystanse i umacnia podziały. Póki będzie walka między zarządem, sędziami i wszystkimi problemami z nimi związanymi a tancerzami i uczestnikami ruchu tanecznego w Polsce, to nigdy nie zbudujemy czegoś dużego i sensownego. Jak na razie TS przyczynia się tylko do tego, że więzi taneczne się sypią.
Podejrzewam, że za kilka chwil wielki cenzor tego posta usunie.....
Tylko szkoda, że nie robi tego również w przypadku obrażania sędziów, trenerów i tancerzy...
18

~jfg

Dodano: 2011-03-13 | 03:17
gdyby kaczorowska nie miała podstaw basicowych to nie stałaby na nogach i ciągle nie stała w równowadze. a nawiasem mówiąc była chyba 9 w ubiegłym roku na blackpool under 21 i wygrała mś youth. tam sedziowie tez nie znają się. znaja sie ci co piszą na forach. kinge też krytykujecie. krytykujcie, a ona trenuje. wszystkich byście krytykowali. jesli finalistki i finalisci mp sa kiepscy to wy- bez komentarza. wiecej szacunku dla tancerzy, a pisarze forumowi i krytykanci to niespełnieni sredniej jakosci tancerze oraz zazdrosni rodzice. a artykuł p.P ok.
17

~ty

Dodano: 2011-03-13 | 00:19
p.Rey-masakra organizacja może na sali ale poza nia wstyd-fachowiec nie wiem od czego
16

~he,he,he

Dodano: 2011-03-12 | 22:09
dobry artykuł,ale obnaza Pana P. w jego doskonałości

ok. komentarz bardzo subiektywny,
mało konkretów
od "specjalisty...?"oczekujemy fachowosci,
której nie otrzymaliśmy
...fachowo proszę!!!!!!!

ps.(dotyczy fachowego opisu par)
para nie przyciągała mojego wzroku. Mało entuzjazmu i radości z tańca.
Chciałbym żeby ta para wywoływała u widzów głębie przeżycia
ale para nie przyciągała mojego wzroku. Mało entuzjazmu i radości z tańca.
Mało entuzjazmu i radości z tańca.
Ogólnie para robi silne wrażenie, ma styl, nie jestem pewien tylko, czy o to chodzi w tańcach Latin
Jestem pod dużym wrażeniem bardzo spontanicznego "szołmeńskiego" sposobu tańca

nie z mojej bajki, nie potrafię wytłumaczyć dlaczego są często tak wysoko
Piękne nogi i ręce, bardzo dobrze ustawione ciało, fantastyczna sukienka, znakomicie podkreślała taniec oraz urodę tej dziewczyny
gdyby do tego dużego talentu dodać silniejszą parkietową osobowość, więcej drapieżności i pasji

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????????????????????? ????????
tak, tak to nie jest opis fachowy, lecz tylko odczucia, odczucia, odczucia.......
a taniec La powinien być tańcem LA, a każdy sędzia wie że odczucia są tylko jakimś dodatkiem
do prawdziwego ruchu, charakteru tańca i muzykalności (o której Pan nie wspomniał np.brak lub dziwne czasowania p.Modrzyńskiego)
15

~a ja

Dodano: 2011-03-12 | 20:46
jestem zachwycony, ze mogłem skonfrontować swoje odczucia po turnieju z oceną specjalisty. i przwde mówiąc bardzo mnie to podjarało, bo moje odczucia i ocena par były bardzo zblizone. Obym miał wiecej okazji do takich konfrontacji. Bardzo dziekuję.
14

~mk

Dodano: 2011-03-12 | 12:29
świetny artykuł, dziękujemy za szczerość i za to, ze NAPRAWDĘ zależy Panu na tym, zeby było lepiej. Moge siobie tylko zyczyć, zeby takich ludzi było więcej.
13

~me

Dodano: 2011-03-12 | 12:28
A ja uważam, że co do Kaczorowskiej Pan się myli. Przecież ona nie ma nawet podstaw basicowych ...
12

~MM

Dodano: 2011-03-12 | 07:17
Dziekujemy, dziekujemy, dziekujemy!!!!!!!!!!!
Duzo bym dal, zeby uslyszec od Pana opinie o naszej parze!
Jest Pan nie tylko, jak pisza odwaznym Czlowiekiem, ale przede wszystkim cechuje Pana ogromna kultura osobista i inteligencja. Kazda opisana z Pana par uslyszala zarowno wskazowki, na co powinna zwrocic uwage, jak i pochwaly. W kazdej parze wyszukal Pan wartych pochwaly elementow. Jesli ktos mowi o poczuciu urazenia, to znaczy, ze brakuje mu pokory i uwaza swoj taniec za nieskazitelny... A to juz jego problem.
Wciaz czytamy na forum opinie o parach. Wreszcie przeczytalem opinie fachowca!
Jeszcze raz dziekuje, i mam skromna nadzieje, ze doczekam sie w przyszlosci Pana opinii na temat mojego tanca:)
Prosimy, bardzo, bardzo prosimy o wiecej takich Pana artykulow!!!!
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
21 maja 2024

KLUB KIBICA