KOMENTARZE

Artykuł: Kistelek Open podsumowanie

powrót

10

~rYt

Dodano: 2010-10-02 | 23:42
Panie "tancerzu"! Jako człowiek całkowicie spoza branży sumiennie przeczytałem artykuł i polemikę z Naczelnym. O co chodzi ? Nie podoba się Panu kolaż z kilkakrotnie powtarzającą się twarzą autora ? Może ja bym ten kolaż zrobił inaczej, ale to naprawdę drobiazg, poza tym autor podpisał się pod tekstem, a Pan to niby kto? "Tancerz" to trochę mało, wal Pan w Jakubowskiego przedstawiając się elegancko. Najlepiej by było, aby Pan obserwowane turnieje opisał ze swojego punktu widzenia i opatrzył je swoimi zdjęciami, ew. kolażami.Naczelny na pewno to zamieści w portalu. Tak czy owak życzę powodzenia i dobrych miejsc w turniejach - mam nadzieję , że Pan A. J. nie będzie się mścił sędziując Pana.
9

~tancerz

Dodano: 2010-09-23 | 15:09
JA twierdzę inaczej, wartości nie zatracamy, każdy z nas je posiada. Owa epoka charakteryzuje się tym, iż nie posiadamy już barier. Obojętnie jaki kto jest, i jak się na codzień zachowuje i jakie ma wartości, tutaj może potwierdzić ten brak barier. "Wychodzi szydło z worka". Ja osobićcie bardziej bym się przyczepił do komentarzy uwłaczających czyjeś godności, bezpodstawnych, negatywnych ocen i wieszania na kimś psów, jak to ma często miejsce w tym serwisie a nie robił wielkie "halo" z uszczypliwego komentarza, ale nie łamiącego pewnych zasad moralnych.
Pozdrawiam
8

~Naczelny

Dodano: 2010-09-23 | 14:48
„tancerzu” piszesz: „w tej mojej można mówić co się myśli i nie cenzurować tego”.
Odpowiadam jak za pierwszym razem: „W epoce wszelakiej wolności ZATRACAMY WARTOŚCI , krzycząc "Wolno mi!, Mam do tego prawo!."
I tu tkwi istota bardzo subtelnej różnicy między nami w odniesieniu do komentarzy i kultury wypowiedzi na forum.
Pozdrawiam.
7

~tancerz

Dodano: 2010-09-23 | 10:50
No właśnie chyba jesteśmy z innych epok, bo w tej mojej można mówić co się myśli i nie cenzurować tego (oczywiście bez skrajnego obrażania i ubliżania). Można słodzić i można krytykować, tak to jest w wolnym a nie totalitarnym Państwie. Jednocześnie można było napisać pod relacją: "Proszę dodawać jedynie poprawne komentarze". To w takim razie jaki byłby sens umieszczania pod ową relacją zakładki "komentarze"? Wiem, że ktoś się postarał pisząc ten materiał i chciałby, aby docenić jego pracę, lecz krytyka, jak już wcześniej wspomniałem, nie składa się tylko i wyłącznie z chwalenia. Proszę się nie oburzać drogi "Naczelny". Jeżeli już mówimy o relacji z turnieju to spodziewajmy się materiału, w którym całość poświęcona będzie parom, no i może wzmianka od osobie, która jest "łącznikiem". A w przypadku szanownego sędziego dochodzi, że Mr. J, opisuje nam swoje wakacje w USA!? Według mnie serwis traci przez coś takiego na renomie. Może każdy zacznie wysyłać zdjęcia ze swoich wakacji? Z turniejów, jak to byliśmy na obiedzie, na basenie, zdjęcie z mamą i tatą? Nie mówię, że relacja z Kistelek była całkowicie zła ale nie zachowano pewnych standardów. Sam pracuję w branży dziennikarskiej i wiem, że należy trzymać się pewnych norm.
Pozdrawiam
6

~Naczelny

Dodano: 2010-09-22 | 23:17
Widzisz "tancerzu" jesteśmy z innych epok. To nie kogoś, tylko mnie uraziło. :(
W epoce wszelakiej wolności zatracamy wartości, krzycząc "Wolno mi!, Mam do tego prawo!." Czy aby na pewno?
5

~tancerz

Dodano: 2010-09-22 | 22:51
ależ oczywiście, zgodzę się, że owy Pan robi świetną robotę....ale to nie zmienia faktu, że kilka zdjęć na kolażu jest pstrykniętych samemu sobie, ot to, tylko to wyśmiałem i mam do święte prawo. Jedni są narcyzami inni nie. Mr. J najwyraźniej jest....a to, że się z nami dzieli relacjami z wielu turniejów, to chwała mu za to:) bez oburzenia, bo widzę, że kogoś to uraziło...
4

~Naczelny

Dodano: 2010-09-22 | 15:57
"tancerzu" zdjęcia Pana Andrzeja, to ani autopromocja i ani samouwielbienie. Tego Pan Andrzej nie potrzebuje. To co robi Pan Andrzej jest bardzo rzadką umiejętnością dzielenia się ze społecznością taneczną informacją i dobrym słowem o polskich tancerzach, występujących w różnych zakątkach Europy i Świata. Przyznasz, że jest bardzo niewiele takich osób - pozytywnie i optymistycznie nastawionych do tego co robią - w naszym BARDZO HERMETYCZNYM środowisku tancerzy towarzyskich.
Większość raczej szuka "dziury w całym" niż powie coś pozytywnego i optymistycznego.
3

~tancerz

Dodano: 2010-09-22 | 14:34
najlepsze są te autoportrety Pana Narcyza..tzw. autopromocja, czy też autouwielbienie??:)
2

~hehhhhh

Dodano: 2010-09-22 | 12:53
ojej a moze faktycznie ta para jest przeciatna i zaslugiwala na to miejsce i na tyle skreslen akurta... no bez przesady co to Sw. krowy??
1

~do Pana J

Dodano: 2010-09-22 | 12:40
A Jak sie podobał Panu taniec Mateusza i Kasi?? Może ich Pan wogóle nie poznał (patrząc na skreślenia)

Dziś jest
23 września 2023

KLUB KIBICA