KLUB KIBICA / 2010 / MARZEC

Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz

Brno Open 2010 - sobota

Dodano: 2010-03-27 | 19:37:30


Najważniejszym turniejem dzisiejszego, drugiego dnia, w Brnie jest IDSF International Open Latin. W półfinale dwie polskie pary.


Są to:

  • Norbert Mika & Anna Ramiączek
  • Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz
Gratulujemy i życzymy finału!!!

20:40

Z półfinałowej dwójki polskich par, do finału awansowała jedna - Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz.
Gratulujemy i życzymy - wiadomo - zwycięstwa :)

Ostatecznie Andrzej z Natalią zajęli 6. miejsce. A finał wyglądał następująco:

  1. Yury Simachev & Anastasia Klokotova - Rosja
  2. Charles-Guilaume Schmitt & Elena Salikhova - Francja
  3. Dmitry Pugachev & Anastasia Selivanova - Rosja
  4. Saverio Loria & Zeudi Zanetti - Włochy
  5. Philipp Brykov & Olga Tarasova - Rosja
  6. Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz - Polska

Norbert Mika & Anna Ramiączek

foto: Norbert Mika & Anna Ramiączek

Pozostałe polskie pary zajęły miejsca:

  • Norbert Mika & Anna Ramiączek - 11. miejsce (półfinał)
  • Robert Muller & Anna Romanowska - 25. miejsce (ćwierćfinał)
  • Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska - 29. miejsce (1/8 finału)
  • Michał Sługocki & Anna Sosińska - 49.-50. miejsce (pierwsza runda)
  • Paweł Trela & Dominika Necka - 71. miejsce.

Startowały 84 pary, a turniej ten sędziowała w barwach Polski Pani Galina Smirnova.


MŁODZIEŻ OPEN STANDARD


Młodzież Standard

Dla każdego tancerza najważniejsza jest kategoria, w której tańczy i zajmuje dobre miejsce. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość (20:30), że w kategorii Młodzieżowej w stylu standard pierwsze miejsce zajęła wrocławska para: Dawid Skrzydłowski z Karoliną Woch.
Gratulujemy i cieszymy się razem z tancerzami, ich trenerami i opiekunami.

W finale par młodzieżowych zatańczyło siedem par, oprócz zwycięzców - Polaków, na 5. miejscu również Polacy - Krzysztof Szostek i Małgorzata Kowalik.

Finaliści par Młodzieżowych:

  1. Dawid Skrzydłowski & Karolina Woch - Polska
  2. Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova - Czechy
  3. Michal Hornicek & Yana Grishchenko - Czechy
  4. Valts Liepnieks & Daniela Diure - Łotwa
  5. Krzysztof Szostek & Małgorzata Kowalik - Polska
  6. Jannick Pedersen & Charlotte Christiansen - Dania
  7. Aleksandr Samosiuk & Sofya Aksenchik - Białoruś
W turnieju tym zatańczyły jeszcze dwie polskie pary, które zajęły miejsca w ćwierćfinale:
  • 14.-15. - Maciej Kadłubowski & Maja Kopacz
  • 19. - Dominik Kotala & Anna Kotala
Gratulujemy!


Polskie pary w pozostałych konkurencjach.

PROFESSIONAL OPEN STANDARD:

  1. Paolo Bosco & Silvia Pitton - Włochy
  2. Angelo Bianco & Monica Ferriero - Włochy
  3. Vlad Ivanovich & Olga Trybushevskaya - Białoruś
  4. Paweł Szajda & Karina Hoffmann - Polska
  5. Vladislav Trukhachev & Elena Kuzovleva - Rosja
  6. Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli - Włochy


JUNIOR I Open Standard

  1. Alexander Riabtsev & Ekaterina Vyalshina - Rosja
  2. Stepan Mikhaylov & Elizaveta Kaigorodova - Rosja
  3. Aljaz Gracner & Nika Stefanic - Słowenia
  4. Matej Mlynar & Dita Halirova - Czechy
  5. Krystian Baryczka & Gracjana Grabowska - Polska
  6. Wiktor Gotowiec & Aleksandra Siwek - Polska


JUNIOR II Open Standard

  1. Piotr Firląg & Ewelina Dąbrowska - Polska
  2. Daniel Le & Sandra Jabłońska - Polska
  3. Maciej Mikrzak & Martyna Michalik - Polska
  4. Alexey Ermilov & Anna Ilina - Rosja
  5. Marcin Kleist & Adrianna Zymek - Polska
  6. Dinu Lung & Larisa Pop - Rumunia


SENIORZY I OPEN STANDARD

  • Robert Szlendak & Katarzyna Szlendak - 10. miejsce (półfinał)
  • Robert Pawlik & Barbara Pawlik - 25. miejsce (1/8 finału)
  • Wiesław Dojlidko & Beata Lichocka - 26. miejsce

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy.


Komentarze: 6 Ostatnio dodany: 2010-03-30 | 21:34

Dziś jest
23 września 2023

KLUB KIBICA