KLUB KIBICA / 2010 / MARZEC

Paweł Tekiela & Agnieszka Kaczorowska

ME Młodzieży Latin 2010

Dodano: 2010-03-17 | 20:08:45


Mistrzostwa Europy Młodzieży w stylu Latin odbędą się w najbliższą sobotę, 20 marca br., w Moskwie.


Polskę reprezentują Mistrzowie i I Wicemistrzowie Polski PTT i FTS:

  • Paweł Tekiela i Agnieszka Kaczorowska
  • Jakub Lipowski i Pola Anforowicz
Naszym reprezentantom przyjdzie zmierzyć się na moskiewskim parkiecie z blisko czterdziestoma parami z całej Europy, a są to pary:

  1. Viktor Aleksiev & Viktoriya Gencheva - Bułgaria
  2. Ondrej Babjak & Marcela Babjakova - Slovakia
  3. Adam Brunyee & Sophie Denton - Anglia 
  4. Luka Bugarin & Tamara  Pavlovic - Serbia
  5. Emanuele Caruso & Carlotta  Fucci - Włochy
  6. Andraz Erzin & Sofi Shutkina - Słowenia
  7. Bosko Graovac & Zorana  Ivanovic - Serbia
  8. Kyamil Guliyev & Alina  Gontareva - Azerbejdżan
  9. Artsiom Hailit & Elizaveta Shibaeva - Białoruś
  10. Engan Hauglabd & Mardal Kristiansen - Norwegia
  11. Marc Jimenez & Valeryia  Urymahava - Hiszpania
  12. Ivan  Karastoyanov & Nikol Nikolova - Bułgaria
  13. Evgeny Kuzin & Elina  Popova - Rosja
  14. Jakub Lipowski & Pola Anforowicz - Polska
  15. Ferran Martos & Andrea   Villa - Hiszpania
  16. Davyd Mkhitaryan & Galyna  Mkhitaryan - Ukraina
  17. Vjatsheslav Molkin & Julia  Steshenko - Estonia
  18. Diogo Monteiro & Yulia Kozhushanova - Portugalia
  19. Marius Muresan & Katrine  Nissen - Dania
  20. Jani Neulaniemi & Henni  Syvaoja - Finlandia
  21. Andre Nilsen & Lundal - Norwegia
  22. Dmitro Palchonkov & Daria  Chentsova - Ukraina
  23. Vilem Parik & Sabina Klokova - Czechy
  24. Aliaksei Peihanovich & Krystsina  Kudzelka - Białoruś
  25. Lukas Petkevicius & Migle  Klupsaite - Litwa
  26. Kristian Radvan & Tatiana  Seliverstova - Mołdawia
  27. Callum Sanderson & Natasha  Jackson - Anglia
  28. Martin Simek & Dita  Tuhackova - Czechy
  29. Yury Soldatov & Irina  Gogoladze - Rosja
  30. Barna Sztojan & Eszter  Babos - Węgry
  31. Paweł Tekiela & Agnieszka  Kaczorowska - Polska
  32. Erik Testa & Marta  Cogno - Włochy
  33. Peter Udvary & Louise  Ragnar - Szwecja
  34. Ville Vaatainen & Reeta Karvinen - Finlandia
  35. Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute - Litwa
  36. Robert Veskus & Kristina  Prants - Estonia
  37. Stefan Virlan & Natalia Luchiv - Mołdawia
  38. Errol Williamson & Christine Hojmark - Dania
  39. Frank Zegels & Danique  Zegels - Holandia
  40. Szabolcs Zilahi & Zsuzsanna  Szoke - Węgry

Jakub Lipowski & Pola Anforowicz

Na foto: Jakub Lipowski & Pola Anforowicz

O tytule Mistrzów Europy zadecyduje dziewięciu sprawiedliwych, z dziewięciu krajów, pod wodzą Chairmana Pana Heinza Spaekera - Dyrektora Sportu IDSF. W gronie sędziowskim jest Pani Galina Smirnova - jako sędzia Polski.

A to pełny skład komisji sędziowskiej ME Młodzieży Latin:

  1. Natalia Galperina - Rosja
  2. Mark Parkin - Anglia
  3. Mario Koncevskis - Łotwa
  4. Ron Hoorn - Holandia
  5. Galina Smirnova - Polska
  6. Tetyana Lisunova - Ukraina
  7. Vlatko Pavleski - Macedonia
  8. Daniela Novak - Słowenia
  9. Alberto Pregnolato - Włochy
Heinz Spaeker - Chariman

Naszym reprezentantom życzymy mistrzowskich tytułów i połamania obcasów.

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA