KLUB KIBICA / 2009 / GRUDZIEŃ

Ad Astra 2009 - Finały GPP

Ad Astra 2009 - Finały GPP

Dodano: 2009-12-11 | 13:36:40


Najbliższy weekend, 12 i 13 grudnia 2009 roku wielki finał GPP w Arena Ursynów w Warszawie.


Do udziału w turnieju finałowym zgłosiło się łącznie blisko 500 par tanecznych, które przez dwa dni będą rywalizować po raz pierwszy w ARENIE URSYNÓW na warszawskim Ursynowie.

W finałowym Ad Astra 2009 zatańczy wiele czołowych par Polski, co na pewno przyczyni się do emocjonującej rywalizacji par, a widzom i miłośnikom tej pięknej dyscypliny tanecznej zapewni prawdziwą ucztę dla oka i ducha.

Organizatorzy - Stowarzyszenie Społeczno Kulturalno Sportowe AD ASTRA dokładają wszelkich starań, aby finały GPP były prawdziwym świętem tańca.

Twist Service Portal Taneczny sprawuje nad imprezą patronat medialny - internetowy i na stronach Festiwalu (www.ad-astra.org.pl/turniej) na bieżąco - runda po rundzie - będzie relacjonował przebieg turnieju publikując wyniki.

Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na Ad Astra 2009 osobiście, zapraszamy na strony Twist Service Portal Taneczny oraz Ad Astra 2009.

12.XII.2009  20:18


W Arenie Ursynów półmetek gali wieczornej. Aktualnie w pokazach występują siostry Staszewskie.
Po pokazowym przerywniku - finały Grand Prix Polski.

Sędzia główny dzisiejszych finałów GPP Pan Marek Chojnacki podkreślił, że miejsce i oprawa turnieju jest godna finałów GPP. Pan Marek Chojnacki zauważył także wysoki poziom prezentowany przez startujące pary. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć wiele znakomitych par nie tylko z polskiej czołówki.
Serdecznie gratulujemy organizatorom Stowarzyszeniu Ad Astra - Pani Marzenie Spirydońskiej, Panom Wojtkowi Lesiakowi i Maciejowi Reyowi za zorganizowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia tanecznego.

Twist Service dołącza się do gratulacji i zauważa, że turniej w tym miejscu w Warszawie odbywa się po raz pierwszy. Można mieć nadzieję, że potencjalni przyszli - warszawscy i nie tylko - organizatorzy turniejów tanecznych w swoich planach uwzględnią Arenę Ursynów na miejsce przyszłych wydarzeń tanecznych.

WYNIKI

Dziś jest
25 września 2023

KLUB KIBICA