Poprzednia 123456 Następna
79

~Hip hop

Dodano: 2009-03-17 | 23:43
To chyba byliśmy na dwuch różnych turniejach. Ja nie wymagam żeby zaraz być Ibiszem czy kimś takim, ale ona położyła naprawdę pięknie zorganizowaną imprezę. I jak to było dla Ciebie pięknie to nie wiem jak musi wyglądać strasznie.
78

~ullle

Dodano: 2009-03-17 | 09:39
Brawo dla prowadzacej, było bardzo dobrze Gratulacje dla Pani, byłe pełen profesjonalizm !
77

~...........

Dodano: 2009-03-16 | 22:08
NAJPROŚCIEJ JEST OCENIAĆ... KIEDYŚ TO ZROZUMIESZ.
76

~Hip hop

Dodano: 2009-03-15 | 22:52
Może bym tego lepiej nie poprowadził, ale przynajmniej bym się za to nie brał i radze żeby prowadząca z Ostrołęki też już się więcej nie wydurniała
75

~!!!!!!!!!!!!!!

Dodano: 2009-03-15 | 13:48
Do hip hop: na pewno lepiej poprowadziłbyś. Są takie konkursy oratorskie, zgłoś się, wygrasz- wtedy ty poprowadzisz imprezę.

Dodano: 2009-03-12 | 23:03
Zgadzam sie w 100%..byłem na wszystkich 3 mistrzostwach... i dokładnie tak...było!!!

Oby komuś udało się połączyć te 3 organizacje!

-PUBLICZNOŚCIĄ i DOPINGIEM z Lublina

może kiedyś ktoś podejmie się zorganizowana mistrzostw na takim poziomie ;)
71

~

Dodano: 2009-03-11 | 23:19
Gratulacje dla Marty i Piotra!!! Bardzo się cieszę . Pozdrawiam Was i trenerów!!!!!!!
70

~ojejku!

Dodano: 2009-03-11 | 14:42
ja tez uważam ,że powinnini wpuścić 12 par ! ale to juz było mineło i nie ma co dyskutować
69

~P.S.

Dodano: 2009-03-11 | 14:26
I nie wypisuję bzdur - tylko znam Przepisy.
68

~ad niżej

Dodano: 2009-03-11 | 14:25
Jak sobie wyobrażasz połowę z 27 inaczej jak 14 - pół pary mieli sędziowie typować? Jeżeli jest nieparzysta ilość par to zawsze zaokrągla się w górę nigdy w dół (bo wtedy nie byłoby minumum połowy par do następnej rundy).
PRZEPISY są BARDZO JASNO SFORMUŁOWANE - trzeba je tylko znać.
Sędziowie typowali prawidłowo - czyli w tej sytuacji 14 par i skoro był remis na 14-16 miejscu, to też prawidłowo wszystkie remisujące pary zakwalifikowały się do następnej rundy.