KOMENTARZE

Artykuł: Ad Astra 2009 - podziękowania

powrót

4

~H

Dodano: 2010-01-04 | 15:57
według mnie bilety były za drogie jeżeli chodzi o miejsca nie przy stoliku. Ja np. zabrałam chłopaka który nie ma pojecia o tańcu i dla niego 40zł to troche sporo. Sala, muzyka, konferansjerzy suuper :) no i świetne pary :) więcej takich widowisk w stolicy. :)
3

~B.

Dodano: 2009-12-22 | 14:12
Jak dla mnie wszystko fajnie, tylko musicie uważać z klimatyzacją, bo na dole w pewnym momencie było naprawdę za zimno. I te kolorowe światła skierowane na parkiet trochę były przedobrzone i trochę przeszkadzało w oglądaniu, lepsze klasyczne światła. Pozdrawiam:)
2

~A.

Dodano: 2009-12-21 | 21:33
Witam. Sam wraz ze swoją partnerką i osobą towarzyszącą byliśmy widzami Gali Latin.
Turniej - faktycznie niezwykle elegancki i stonowany. Człowiek czuł się wypoczęty oglądając pary, nie było żadnego pośpiechu czy niedbałości.
Bilety choć po 60,00 zł - czyli nie najtańsze, o sprawiedliwej cenie - stolik, wino i doskonały widok.
Były jednak minusy - o których warto powiedzieć, by coś zmienić na rok 2010.
- jak to jest, że w tak eleganckiej dyscyplinie, Kobiety - pięknie ubrane, tańczące i kuszące nie zeszły choćby z różą w ręku przy dekoracji?
- dlaczego przy ogłaszaniu wyników końcowych klasyfikacji generalnej wychodzi publiczność i nikogo nie interesują te ostateczne wyniki? po co je ogłaszać, skoro większość nagrodzonych i tak nie ma lub stoją na podium w dresie?
- moi znajomi, dostali puchar wielkości większego kieliszka z błędem - STANDART - to akurat są szczyty! czy nikt nie może tego sprawdzić wcześniej - może lepiej już nie wręczać takiej nagrody? to przykre, gdzie para "natańczy się" cały rok, jest wysoko w klasyfikacji końcowej, i dostaje nagrodę z błędem!
- dla mnie brakowało prezentacji indywidualnej w finałach oraz np.zejścia par po schodkach od sceny...byłoby ze smaczkiem :-)

Plusem doskonała sala, widoczność, klimatyzacja, przestrzeń, muzyka, konferansjerzy...

Reasumując, brawo!
Inni organizatorzy powinni się uczyć od Tych.
Bo Grand Prix Mazowsza i Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego to turnieje, które należy - mimo wysokich lokat, zaliczyć do niebyłych. Śmiech warte.

Jeszcze raz spore gratulacje dla Organizatorów GPP!

Wesołych Świąt!.
1

~:)

Dodano: 2009-12-21 | 10:48
Turniej na miare idsf, zorganizowany z szacunkiem dla par, publicznosci i trenerow. To pierwszy turniej w Polsce, ktory zrobil na mnie takie wrazenie organizacyjne. Pomyslcie i rozgrywanie finałow GPP polaczonych z Idsf :) Brawo, brawo i jeszcze raz brawo i wielkie dzieki z podjecie sie takiego przedsiewziecia :)

Dziś jest
24 lipca 2024

KLUB KIBICA