KOMENTARZE

Artykuł: Druga strona medalu

powrót

Poprzednia 123 Następna
35

~karola bydgoszcz

Dodano: 2013-04-16 | 00:31
Jedna z najmądrzejszych i najtrafniejszch treści na temat ido.
34

~Sypi

Dodano: 2011-12-19 | 21:37
Witam ponownie.

Już coś takiego jest jest w Polsce ogarniane. FPC z Białegostoku robią imprezę, nazwy nie pomnę, na którą zapraszają wybrane ekipy i trzaskają showcase'y. I dobrze. Taki event, gdzie dominuje taki styl, wiadomo kto przyjeżdża, wiadomo jaki styl jest tańczony - i jest OK. Nikt się do takiej imprezy nie czepia.

Co do LA... Wiele słów zostało napisanych. Przytoczę tu kilka wypowiedzi z innego forum, ale mam nadzieję, że włodarze tej strony nie będą mieli mi tego za złe...

odnośnik www

odnośnik www

Miłej lektury. Pozdrawiam autora artykułu, Jego nogę i innych uczestniczących w temacie...
33

~rachus

Dodano: 2011-12-17 | 12:02
Ja to bym sugerował by New Age lyrical itp robili sobie swoje zawody, które urosną do rangi Juste Debout np !
I nie będziecie się czuli dyskryminowani .. Nie będzie Was oceniał Budda Link tylko Kudelka Packman i wszyscy beda zadowoleni !!!

Tylko jak autor zauważył - temat artykułu dotyczy innego zagadnienia !!! Więc pobawmy się w konstruktywne dialogi i nie zachowujmy się tak jak zwykle - nie czepiajmy sie złosliwie tylko wypowiadajmy swoje opinie.
32

~Rachus

Dodano: 2011-12-17 | 11:46
UFOOOOOO
- miło przeczytać coś takiego pamiętając Inowrocław chociażby ;)
- nie będę się rozpisywał za bardzo, bo to komentarz tylko, ale 15 lat obserwowałem, co się dzieje w tym Światku.
- nie zapowiada się na rewolucje i niestety każdy stary zardzewiały pan Z i inni mu podobni będą zawsze pilnować swojego garnuszka ...
31

~poppin UFO

Dodano: 2011-12-17 | 11:16
Tancerzu (koment 28)
Po pierwsze popping i locking to street dance z WEST COAST. Style te kojarzone są z hip hopem, jako tańcem i kulturą, ja na przykład jestem hip hopowcem, który tańczy popping. Ale hip hop to hip hop a popping i locking to raczej funk kolego sympatyczny. a co do New Age- kiedy jest dobrze wykonany to podoba mi się, ale nie ogarniam co masz na myśli mówiąc hip hop new age. po pierwsze wciskasz ten temat trochę na siłe, bo nie ma o tym mowy w artykule, po drugie nie istnieje HIP HOP NEW AGE, jest hip hop i jest new age. Jeżeli tańczysz new age to nie rozumiem czemu nie cieszy Cię to, że new age jest oddzielnym stylem. i nikt go nie neguje. Czy naprawdę trzeba próbować wszystko łączyć z tym hip hopem? Jest new age i super, jest chyba wystarczająco godny żeby nie musiał się na silę przyklejać do nazwy hip hop.
30

~Rachus

Dodano: 2011-12-17 | 10:57
UFOOOOOO
- miło przeczytać coś takiego pamiętając Inowrocław chociażby ;)
- nie będę się rozpisywał za bardzo, bo to komentarz tylko, ale 15 lat obserwowałem, co się dzieje w tym Światku.
- nie zapowiada się na rewolucje i niestety każdy stary zardzewiały pan Z i inni mu podobni będą zawsze pilnować swojego garnuszka ...
29

~Do 28

Dodano: 2011-12-17 | 03:19
??? Przepraszać, ja nie rozumieć ten posta twoje.
28

~Tancerz

Dodano: 2011-12-16 | 23:38
W pewnym sensie kolega ma racje co do federacji IDO ale jednak nie podoba mi się opinia że istnieje tylko jedna nazwa Hip-Hop pod którą są style takie jak locking, popping itp... Styl taki jak HH New Age nie jest tolerowany jako prawdziwy HH z czym się nie zgadzam... HH i jego style taneczne nie powstały od razu, trwało to z czasem gdy najpierw był jeden styl apotem powstawały kolejne, więc teraz powstał New Age i dlaczego miał by nie być uznawany jako HH? Bo nie posiada żadnych podstaw? bo nie ma określonego rodzaju muzy? A co by było gdyby brak ścisłych zasad i pełna twórczość tancerza którą sobie ułoży w głowie była pierwsza w historii HH? Czyli jeżeli w dzisiejszych czasach powstałby popping to nie zaliczylibyśmy tego do HH? Co do czego HH jest ogólnym i bardzo szerokim pojęciem a HH NA nie jest typowym np. Disco Dance po prostu jest tu wiele kombinacji ruchowych które można zaliczyć do wielu styli tak jak to jest w Oldschool.
27

~Sypi

Dodano: 2011-12-16 | 14:37
Nie na sensu dzielić, to tak jakbyś zrobił "konkurencje" w bboyingu: power i styl. Te old-schoolowe rzeczy nie powinny być niemile widziane, a doceniane.
26

~Kalli100

Dodano: 2011-12-15 | 22:37
Pozdro UFO ... Masz rację, ale nie wszyscy chcą z niej korzystać
25

~

Dodano: 2011-12-15 | 22:15
Jeszcze cos .... bo nie moge sie powstrzymac . Przesluchaj dobrze sekcje bitow !!! do tego mozna wycisnac calkiem niezla SALSE !!!!!!!!! .... wystarczy lekko przyspieszyc :-) to tyle ..Zycze Wszystkim WIELKIEGO DESIGNU W SWOICH SZKOLACH ! ... przeciez o to chodzi ....(pamietajac o korzeniach :-)
24

~

Dodano: 2011-12-15 | 22:09
hahahh popin UFO :-) dobry kawalek :-) ... i wlasie o to mi chodzi !!! :-) Niema tutaj tempa Rumby co prawda ale mozna do tego zatanczyc Rumbe wykorzystujac wolne tempo do szybszych ubarwien kontrastowych w przebiegu ruchu ! z drugiej strony TO WLASNIE KOCHAM z wielka dzika pasja zrobilbym do tego HIP HOP STYLE i to w takim klimacie ruchu ,ze pol Polski by wpadlo pewnie w oburzenie :-) .... kocham takie rzeczy ... kocham DESIGN ... albo jak wolicie ... warjacje na temat...:-) SWIETNY KAWALEK ... masz gust ... jestes oryginalnym choreografem.
23

~tancerz/choreograf/widz

Dodano: 2011-12-15 | 19:49
Sztuka i ciężka praca jest w jednym i drugim stylu..

odnośnik www

I faktycznie ludzie zapomnieli o przeszłości o tym czym jest stary styl ... wielu dyrektorów/szefów szkół tańca całkowicie go zlekceważyli.. zresztą prezesi różnych federacji również..

Chciałbym nadmienić że od wielu lat jestem z grupy "nowego" hh ale podoba mi się OS i chciałbym go widzieć na turniejach federacyjnych.. Oczywiście jako osobną kategorię..
22

~poppin UFO

Dodano: 2011-12-15 | 19:27
skoro już link z Linkiem Sypi wkleił to jeszcze jeden link nie zaszkodzi. w ramach gorącej atmosfery mieszanka rapu i rumby
odnośnik www
21

~Sypi

Dodano: 2011-12-15 | 18:39
Rok 2011:

odnośnik www


To nie świat się podzielił, ludzie to zrobili... Ludzie, którzy nie patrzą wstecz.
Poprzednia 123 Następna

Dziś jest
30 września 2023

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI