KOMENTARZE

Artykuł: POC 2013 - rejestracja par aktywna

powrót

5

~do Marty

Dodano: 2013-05-28 | 09:49
Dziękowanie sponsorom jest jak najbardziej na miejscu, niestety sama wiem jak ciężko jest o sponsora i wręcz należy się wspominanie o tym. Druga sprawa, to taka, że w tym czasie tancerze maja małą przerwę żeby odetchnąć :)
4

~NIE MA GWIAZD

Dodano: 2013-05-27 | 11:25
POC coraz bliżej, par coraz więcej ale wielkich nazwisk, topowych par brak, szkoda by było jubileuszowy turniej nie powinien być gorzej obsadzony niż ten w ubiegłym roku:
3

~Marta

Dodano: 2013-05-21 | 01:57
kilka uwag do poprzednich wpisów :
"A zaplecze gastronomiczne nie powinno urągać poziomowi turnieju... (Jak to miało miejsce w 2012r.)"
racja , ale czy musimy koniecznie jeść na sali , przecież niedaleko Urani jest Stare Miasto można iść do jakiejś knajpki , jest centrum targowe Alfa tam też są knajpki gastronomiczne , naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie , jak nie smakuje nie trzeba jeść na sali .
Co do pokazów , to moim zdaniem sa one robione tematycznie , dwa lata temu mielismy rok Miłosza wiec był występ dotyczący tego poety , zrobiony lepiej/gorzej kwestia dyskusji . Tylko trzeba wziąć pod uwagę ,ze tego nie robili zawodowi aktorzy , tylko nauczycielka z jednej z Olsztyńskich szkół( tak się składa , że ja tez uczę i mam okazję znać tamtą panią ) . Natomiast zeszłoroczny pokaz młodzieżowy , to układ w nowoczesnym wydaniu do muzyki Piotra Czajkowskiego "Dziadek do orzechów " . Biorąc pod uwagę , że w grudniu w Olsztynie wystawiano "dziadka do orzechów "właśnei w takiej młodzieżowej wersji , to moze po prostu organizatorzy chcieli zareklamować to widowsko .
Co do muzyki , to nie wiem , kto ją wybiera i ustala , ale przecież organizatorzy tego turnieju , to są byli tancerze,więc myślę , że mogą podpowiedzieć panu puszczajacemu muzykę . Zresztą pan Jarosław Michałek , który jest odpowiedzialny za muzkę w zeszłym roku jest takze człowiekiem zwiazanym z tańcem ( i kto wie czy też nie bylym tancerzem ).
Jesli chodzi o wypowiedzie prowadzącego o EURO . Z tego , co wiem działacze taneczni zabiegaja , by uznawać taniec za sport i by podlegał on pod Ministerstwo Sportu ( moze to mówienie o EURO to taki drobny ukłon w stronę Ministerstwa Sportu ) , ale spokojnie w tym roku nic o EURO nie bedzie .
Jak dla mnie turniej super , byłam w ubiegłych latach i w tym też się wybieram . Moze tylko jeden mały minus jak dla mnie , prowadzący zbyt dużo razy dziękował sponsorom , ale nie wiem , moze to tak trzeba.
2

~

Dodano: 2013-05-21 | 00:05
A zaplecze gastronomiczne nie powinno urągać poziomowi turnieju... (Jak to miało miejsce w 2012r.)

Chciałbym też liczyć, że w 2013r. będzie znacznie LEPIEJ DOBRANA i ciekawsza muza do tańców. (W 2012r. miejscami była taka sobie (mocno średniawa), wbrew temu co głosił prowadzący.
Naprawdę na niższych rangą turniejach tanecznych słyszałem lepszą.
Może niech dobiera muzę były tancerz w konsultacji np. z audiofilem ?

Ad. pokazu "w międzyczasie" zespołu młodzieżowego w 2012r. mnie się zupełnie NIE podobał.
Nie na takie imprezy.

Jednak POC 2012, całościowo - SUPER ! :)
O trwających w tym czasie mistrzostwach EURO ,IMO prowadzący mógłby nie wspominać.
(Nie po to byłem oglądać POC 2012, by słuchać o EURO.) Wystawione na zapleczu monitory z EURO były wystarczające.

Pozdrawiam, widz.
1

~Kamila

Dodano: 2013-05-06 | 03:18
Nie wiem , czy organizatorzy turnieju tutaj zaglądają , ale zaryzykuję i napisze kilka słów . Ja od kilku lat przyjeżdząm już ( jako widz ) na ten wspaniały turniej . Pary jak zawsze sa znakomite , świetne prowadzenie , częśc artystyczno-pokazowa ( no z tym to juz różnie bywa , w zeszłym roku ta tańcząca młodzież mi sie podobała , ale np. dwa lata temu ta pani śpiewająca teksty Miłosza już niekoniecznie , wydaje mi się , że ja dałabym radę lepiej ) W zwiazku z tym mam takie pytanie do organizatorów , skad bierzecie tych ludzi do cżęści artystycznej i czy można ewentualnie się jakoś właczyć ( przygotować wam program i go przedstawić) , porozmawiam z koleżanką , moze nawet udałoby się stworzyć jakiś specjalny program jubileuszowy . Moim wielkim marzeniem byłoby wystąpić na takim turnieju ( żeby wziać udział to musiałabym mieć partnera i przynależeć do jakiegoś klubu , nie nalezę i z partnerem tez pewnei byłoby cieżko ) , ale ponieważ ( jako animatorka kultury) zajmuje sie występami ( recytacja czasem śpiew ) , wiec tak sobie pomyślałam , że moze w ten sposób .
pozdrawiam serdecznie

Dziś jest
3 marca 2024

KLUB KIBICA