BW I R'N'ROLL - ARCHIWUM / WYBIERZ / 2015

Mysłowickie BRAKS'N'ROLL V Konkurs R'n'Roll'a

Rock and Roll w Mysłowicach

Dodano: 2015-05-21 | 09:17:16


BRAKS'N'ROLL, to wydarzenie taneczne, w klimacie szalonej muzyki rock and rolla, odbędzie się po raz 5. w Mysłowicach


Mysłowicki BRANKS'N'ROLL - Ogólnopolski Konkrus Rock'n'Roll'a, to - obok konkursu Bill'a Halleya w warszawskiej Stodole - jedno z dwóch wydarzeń tanecznych w Polsce, na którym królują szalone rytmy Rock and Rolla.

Konkurs ma charakter otwarty, nieskomplikowany regulamin, na którym liczy się wyłącznie umiejętność tańca i wspólnej zabawy. Jedynym ograniczeniem jest czas trwania konkursu, który odbędzie się w trzech rundach. Runda pierwsza i druga trwać będą po 15 minut, a trzecia - finałowa - 20 minut.

Zawodnicy zatańczą do muzyki na żywo. Zagra HAPPY BIG BAND - orkiestra rozrywkowa. Przed konkursem na uczestników będą czekali fryzjerzy i makijażyści, z usług których będzie można korzystać za darmo.

Organizatorzy zapewniają, że z Mysłowic nikt nie wyjedzie z pustymi rękami. Przewidziano spory pakiet nagród z łączną pulą zamykającą się kwotą 8 tys. zł. Do wygrania są buty firmy Akces Dance. Dodatkowo na zwycięzców czeka ogromny tort, który i tak po dekoracji zwycięzców zostanie wspólnie z pozostałymi zawodnikami skonsumowany. :)

Swoich ulubieńców wybierze także publiczność.

W przerwach wystąpią grupy Tap Dance z Katowic - stepowanie i Swing City z Tarnowa w pokazie lindy hop i charlestona.

A po konkursie - extra atrakcja dla wszystkich uczestników - odbędzie się bankiet z warsztatami i muzyką na żywo, tym razem graną przez BOOGIE BOYS.

Zapraszamy pasjonatów tańca, którzy mają ochotę się pobawić, w rytmie jive'a, rock and roll'a, boogie woogie, lindy hop ...

Zgłoszenia - do 23 maja - przyjmuje gospodarz mysłowickiego konkursu p. Dawid Kaszta - dawid.kaszta@op.pl.

Poniżej, krótkie, filmowe wspomnienie z ubiegłego roku.

Dziś jest
24 lipca 2024

BW i R'n'Roll - ARCHIWUM