KOMENTARZE

Artykuł: 16.VI.2012 - Szczecin

powrót

Poprzednia 123456 Następna
5

~do 3

Dodano: 2012-06-17 | 12:02
No to sie usmialem :)),o jakich organiczeniach piszesz?,ktos komus zabronil brania udzialu w tym turnieju?...co do frekwencji-oczywiscie organizatorzy powinni przepraszac,ze tancerze w strachu przed Astra,pochowali sie w domach. Rowniez powinni przepraszac za aure pogodowa dopisala,bo ci make up splynal.Jak dla mnie twoje marudzenie bierze sie z kompleksu malej miesciny,albo konkurencyjnego klubu,:))....do slowa festiwal ,znalazlas/es ta definicje na wikipedii,ze ma trwac trzy dni? No ,ale jak to zwykle bywa,jak nie poszlo komus na turnieju to napewno byl przekret,dobre,dobre.
4

~

Dodano: 2012-06-17 | 11:56
,,, żenada !
wszystkie tancerki ze Szczecina były uczesane w taką samą fryzurę , a mianowicie od czubka głowy po czoło były uczesane w literę V , oczywiście po to żeby zagraniczni sędziowie mogli jak najlepiej ocenić samych organizatorów , no i tak też się stało Szczecin zajmował same pudła (czyli 1,2,3 msc ),,, ŻENADA !!!
3

~FESTIWAL

Dodano: 2012-06-17 | 11:01
Festiwal,przepraszam FESTIVAL to turniej trwający min 3 dni, na który przyjeżdżają rzesze tancerzy bez ograniczeń zaproszeniowych. W naszym okręgu są S klasowe pary, widać organizator boi się konfrontacji. Ranne bloki ledwo,ledwo.Poziom w Sce taki sobie, tradycyjnie, Astra wszak musi się pokazać a i to tym razem bledziutko wypadło. Organizacja poniżej standardu, brak punktu choćby z napojami, a duszno było, oj było.
Zero pucharów, medale dla par sportowych-to nowy zwyczaj czy zwykłe skąpstwo. Muzyka pozostawia wieeeele do życzenia, to zbyt wolna to zbyt szybka, bądź zwyczajnie za trudna dla niektórych kategorii..
Siwy dym,dosłownie i w przenośni, brakowało tylko spadajacego konfetti...Świetność tej imprezy przeminęła. Została świetna autopromocja.I tego można organizatorom faktycznie pogratulować.
Do mojego adwersarza-jest w Polsce pare tanecznych festiwali-odradzam konfrontacje.
2

~do poprzednika

Dodano: 2012-06-17 | 07:52
Zenujaca jest twoja proba doszukania sie drugiego dna!!...nie poszlo cos nie tak ?!..ach ci wieczni malkontenci,z wieczna pretensja do zycia.
1

~Festival?

Dodano: 2012-06-17 | 07:41
Dlaczego ten turniej nazywa się festivalem????????Żenaujący przerost formy nad trescią.
Poprzednia 123456 Następna

Dziś jest
8 grudnia 2022