KOMENTARZE

Artykuł: 16.VI.2012 - Skwierzyna

powrót

Poprzednia 123 Następna
43

~

Dodano: 2012-07-02 | 13:19
Proszę się nie przejmować wpisami obserwatora poniżej (37, 39 i 42). Po każdym turnieju można zauważyć takie wpisy - to na pewno tancerz klasy E bądź jego rodzic tak się mści na reszcie - "jedzie" po wszystkich i na wszystko. Musiał zostać bardzo skrzywdzony, skoro tak źle życzy innym. Najprawdopodobniej w kasie E jest już kilka sezonów i nie może przeżyć, ze innym idzie lepiej.
42

~Do mamy

Dodano: 2012-06-25 | 10:51
Widać bardzo Pani ufa swoim dzieciakom. Tyle,że pary są 2. A co do Pani wpisu to pragnę zauważyć,że to dzieciaki z Pani klubu zaczęły obrażać innych tancerzy i to po nazwiskach na tym forum. Więc proszę sobie darować takie uwagi. Niezasłużone słowa krytyki padły nie tylko pod adresem tancerzy ale i sędziów,organizatorów i tancerzy głównie.
Bardzo bym chciał aby to forum było jawne i w żaden inny sposób nie można było tutaj wpisywać cokolwiek.Wtedy gwarantuję Pani,że nie będzie żadnych utarczek słownych.
Najciekawsze,że słowa krytyki padają najczęściej od tancerzy z niskich klas,które o tańcu wiedzą bardzo mało.
Jeżeli chce Pani sprawdzić czy mam rację (dla siebie) to proszę tylko zapytać swoje dziecko co tańczy w poszczególnych tańcach. Takie podstawowe ABC.
A to,że śledzę to dlatego,ze padło zbyt wiele słów obraźliwych ze strony tych par. CIĄGLE CZEKAM NA TURNIEJE PRESTIŻOWE na które te pary zapraszały konkurencję. Skoro pary zaprosiły mnie na takie turnieje więc próbuję znaleźć te turnieju i pary z E klasą na nich.
41

~

Dodano: 2012-06-24 | 18:58
do 37 i 39
co do namiętności w śledzeniu wpisów - to nawzajem - jeszcze tydzień po turnieju obrażacie innych. Tak jak pisałam wcześniej - często czytam, ale nie pisałam na forum i teraz żałuję, że dałam się sprowokować. Jesteśmy kulturalni i nie obrzucamy innych błotem. O wynikach pisałam ogólnie - nie o konkretnym turnieju. Raz jest lepiej, a raz gorzej, ale to nie znaczy, ze ktoś ma opluwać nasze dzieci. Zdaję sobie sprawę, że nieraz są lepsze pary, nieraz gorszy dzień, ale są też turnieje, na których się powiedzie - podobnie jak innym parom. Ogólnie nie jest źle i nie wylewamy żali na innych jak twierdzi mój przedmówca.
Grunt to cywilna odwaga - ja się przedstawiłam - prosiłam o to osobę, która nas obraża - proszę się podpisać - "mama lub tata bądź tancerz danego klubu..." ale wówczas nie byłoby już tak łatwo pisać źle o innych prawda??
Z drugiej strony nie wiedziałam, ze nasi tancerze mają taki fan club. Śledzenie wyników z kilku miesięcy - nie wpadłabym na to, aby tak śledzić i sprawdzać innych.
Życzę powodzenia na innych turniejach - Wam też się kiedyś powiedzie.
Pozdrawiam ;-)
40

~Obserwator

Dodano: 2012-06-23 | 22:35
a co sądzicie o kategorii pow.15 D ? według Was wszystkie pary które weszły do finału zasługiwały na ten finał ? czy powinni inne pary się znalezc w finale ?
39

~DO MAMY PONIŻEJ

Dodano: 2012-06-23 | 21:07
Możliwe,że Pani nie wypisuje na forum ale widzę,że pomimo kilku dni po, namiętnie śledzi wpisy na tym forum. Daje mi to do myślenia. Ale niech będzie,że to zbieg okoliczności. OK.
Ale mija się Pani z prawdą bo pary,które widnieją na liście w E klasie ze stylu zajęły dość dalekie miejsce,więc nie rozumiem skąd ta klasa.Ale niech będzie,przyjmuję,że patrzymy na inne wpisy i wyniki.
Proszę tylko prześledzić wyniki z ostatnich 2 miesięcy z tych turniejów gdzie te pary były i porównać wpisy NA FORUM. Wykreślić pewne pary bo to jest łatwe i sama Pani dojdzie kto tak zaciekle pisze negatywnie i zaprasza do turniejów "PRESTIŻOWYCH".
OBSERWATOR
38

~

Dodano: 2012-06-23 | 17:23
Tak się składa, ze jestem mamą tancerza ze "STYLU". Często czytamy to forum, ale jeszcze nigdy nie napisaliśmy żadnego komentarza. Już kilkakrotnie czytałam wpisy, że pary ze "stylu" ciągle niezadowolone. Komentarze takie były nawet wówczas, gdy nasze dzieci zajmowały miejsca medalowe - nie rozumiem więc tej osoby, która ciągle - z uporem maniaka -tak pisze. Poza tym jeżeli mój poprzednik (nr 37) jest tak dobrze zorientowany i źle pisze o innych to niech też się podpisze z jakiego jest klubu. Co do kultury to proszę nie obrażać naszych dzieci - pomagamy im się przebierać w szatni i jeszcze nigdy nie słyszałam, aby źle mówili o innych parach - wręcz przeciwnie - rozmawiają ze swoimi "rywalami". Jest im bardzo przykro, ze ktoś tak o nich pisze. Ponadto nieco kultury przydałaby się mojemu poprzednikowi (nr 37) za obrażanie innych. Nie narzekamy również na osiągnięcia - jedna z par już przeszła do "D", druga była dopiero na trzech turniejach, z tego na dwóch stanęła na podium.
37

~DO TANCERZY ZE "STYLU"

Dodano: 2012-06-23 | 11:50
Kolejny turniej gdzie pary z tego klubu wylewają swoje żale. Proszę porozmawiać z trenerem za złe wyszkolenie. Proszę zainteresowanych o analizę wpisów , składy par z poszczególnych turniejów gdzie te pary brały udział a wszystko będzie dla czytających jasne. Te pary najpierw należy nauczyć kultury i taktu a potem zacząć uczyć tańczyć.
Przydałoby się wprowadzić karanie takich klubów skoro trener nie potrafi poradzić sobie z takimi asami parkietu. Po jednym z turniejów opisały jakie to mają "osiągnięcia" na prestiżowych turniejach. W KLASIE "E".
Trochę czasu zajmuje takie wyławianie "złotych rybek" z tego forum ale warto aby wiedzieć z kim ma sie do czynienia.
Dla wszystkich zainteresowanych i żle opisanych przez te pary: Nie przejmujcie się i dobra rada,jak widzicie te pary na liście zgłoszonych par to nie jeździe tam. NIECH WRESZCIE GDZIEŚ WYGRAJĄ.
Chyba,że to trener wypisuje w ich imieniu aby się rozgrzeszyć przed nimi.
Życzę tym parom powodzenia na kolejnych PRESTIŻOWYCH.
36

~do niżej

Dodano: 2012-06-20 | 23:48
Jakby miały lepszy dzień, to by lepiej zatańczyły. Nie wiedziałam która para w E jest skąd, ale jedna bardzo się rzuciła w oczy (negatywnie). Patrzę, a ty hops - na 1sze miejsce i sie okazuje ze Skwierzyna, wiec nie uwierze w uczciwosc sedziow w tej kwestii.
Do duchoty na sali - nie zwalaj na upał, bo dzień później też był - większy a na innym turnieju było na sali chłodno. Trudno i wentylacje ja są pozamykane wszystkie mozliwe okna i drzwi. narq
35

~

Dodano: 2012-06-20 | 21:21
Zacznę od przysłowia jeszcze się taki nie urodził, co by Polakowi dogodził... Jesteśmy krajem krytyków i ekspertów od wszystkiego (co złe). Turniej był jak najbardziej rzetelny i nie ma mowy o ustawianiu. Widocznie parom ze Skwierzyny odpowiada parkiet lub mieli lepszy dzień. Do tego nie wszystkie pary na podium były z miasta gospodarza. A te, które były widocznie w oczach sędziów sobie na to zasłużyły nie koniecznie techniką ale tym czymś czego sędziowie w finałach szukają. Sala jest jaka jest okna otworzone były na oścież lecz przy zerowym wietrze nie ma mowy o odpowiedniej wentylacji przy upale 30 stopniowym.

Turniej jak i organizację oceniam bardzo dobrze.
34

~

Dodano: 2012-06-20 | 20:55
nie piszę o żadnej z tej kategorii
33

~do 32

Dodano: 2012-06-19 | 21:17
o jakiej katego grupie piszesz? 15D ? Bo tutaj tylko jedna para co nie weszla do finalu byla dobra z AKTT, reszta to zasluzenie byli na swoich miejscach. Tylko w tej klasie pera ze Skwierzyny troche za wysoko doszla, natomiast w 14-15 D Skwierzyna troche za nisko byla oceniana. Turniej sprawiedliwy. Brawo
32

~

Dodano: 2012-06-19 | 20:03
tym sędziom się coś pomyliło. Pary które nie weszły do finału powinny stać na pudłach. Gratulacje dla par ze Skwierzyny za nagły wzrost formy w swoim mieście. Jakoś na innych turniejach tak dobrze wam nie idzie. TURNIEJ BYŁ BARDZO USTAWIONY ......lepiej wam radzę Skwierzynę omijajcie z daleka. :(
31

~:)

Dodano: 2012-06-19 | 13:51
Trzeba czytać ze zrozumieniem,napisane jest po przeczytaniu,a nie po zatańczeniu nie jestem osobą związaną tylko obserwatorem.A tak swoją drogą to uderz w stół,a nożyce się odezwą.Powodzenia życzę.
30

~do 28

Dodano: 2012-06-18 | 15:56
Nie wiem, co jest u Pani Potockiej, ale czy nie jest tak, że pasują Ci tylko turnieje, na których wygrywasz????
29

~...

Dodano: 2012-06-18 | 15:47
Nie zakończy ponieważ wbrew temu co tu rozżalone jednostki wypisują, był to dobry turniej. Sędziowanie sprawiedliwe, muzyka bardzo dobra, miła atmosfera, miejsce ładne (szatnie, toalety, wystrój sali) jedyny minus w jednym rogu parkiet był nie równy (lekki acz wyczuwalny spad) oraz miał kilka dziurek a że duszno...? na zewnątrz było 30 stopni C to jak miało być na sali?
To że po każdym turnieju zawsze znajdą się narzekacze i prowokatorzy (nie widziałem jeszcze komentarzy turnieju w których nie znalazły by się wpisy typu BEZNADZIEJA), cóż tak już widocznie u nas w kraju musi być.
Poprzednia 123 Następna

Dziś jest
29 września 2022