KOMENTARZE

Artykuł: 26.V.2012 - Radom

powrót

4

~rodzic

Dodano: 2012-05-28 | 22:57
Turniej suuper !! Gratulacje dla organizatorów!! Pozdrowienia dla wszystkich formacji - pokazaliście, że mimo rywalizacji na parkiecie potraficie się super bawić i co zrobiło na mnie ogromne wrażenie zjednoczyć się po zakończonym turnieju, pozować do wspólnych zdjęć i razem tańczyć.
3

~do wpisu poniżej

Dodano: 2012-05-28 | 13:49
Rzeczywiście wszystko było super. Jedynem mankamentem były te maszty oświetleniowe. Trochę przez to było słabo widać. Ale i tak wszystko oceniam pozytywnie. Hala przestronna, duży parkiet. Ładna dekoracja. Prowadzący super. Prezydent miasta żyjący całym turniejem. Organizatorzy rewelka. Foldery przepiękne. Atmosfera nic dodać nic ująć. Radom było fantastycznie. Mam nadzieję, że za rok zorganizujecie także taki turniej. Bo mistrzostwa przyznane dla Was w 2013, po tym co było 26.05.2012r. strzał w "10". Do zobaczenia za rok.
2

~Widz

Dodano: 2012-05-28 | 10:32
Popieram impreza super zorganizowana. Prowadzący rewelacyjny. Zabawiał publiczność i świetnie prowadził całe zawody. Byłem na wielu imprezach związanych z tańcem, ale ta w Radomiu była najlepsza. Wszystko było sprawnie przeprowadzone. Widać było, że organizatorzy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, a przecież jak wynika z nazwy był to I turniej formacji tanecznych Radom Open 2012. Za rok też przyjadę. Jestem pod wrażeniem również tego, że w Radomiu istnieje w szkołach podstawowych powszechna nauka tańca towarzyskiego. Ludzie bierzcie z nich przykład. Bo nie słyszałem by w jakimś innym mieście w Polsce taka nauka była prowadzona. Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów z CMG Radom. Dzięki takiemu turniejowi zyskaliście nowych kibiców i fanów nie tylko w Radomiu ale i w Polsce. Jeszcze raz słowa uznania. A tak przy okazji w Radomiu jest też fajny prezydent, który żywo uczestniczył w zawodach. Zazdrościmy Wam. Nagrody też rewelacja, puchary, statuetki i te kosze słodyczy. Dzieciaki były zadowolone. Ludzie my dzięki takiemu turniejowi nie mamy się czego wstydzić za granicą. Wegrzy mają Zalaopen, Austryjacy Puchar Dunaju, a my Polacy mamy teraz Radom Open. Jest to znakomita promocja Polski i smego miasta Radomia, ale przede wszystkim promocja tańca w wydaniu formacyjnym.
1

~KIbic na turnieju

Dodano: 2012-05-27 | 14:23
Sper, super, super. Byłem na wielu turniejach, nawet za granicą, ale ten turniej był najlepszy. Organizatorzy 6+. Atmosfera te best. Radom był wspaniały. To dobrze że MP formacji w 2013 roku będą u WAS. Dawno nie byłem na tak dobrze zorganizowanym trnieju. Dla mnie wyniki nie są ważne, bierzcie przykład z Radomia. Tak trzymać. Pewien Pan, który był jenym z organizatorów (przepraszam że tak napiszę "łysawy w koszulce Star Wars") niesmowity. Wszędzie był, nie wiem jak, ale był przy szatniach, na hali, kierował gdzie parkować, kierował wszystkim. Nie wiem skąd go wźieliście. On po prostu żył tym turniejem, i mało tego to podszedł po turnieju i gratulował wszystkim i nie gadał nic o żadnych pierdołach tylko o tańcu. Super, pozdrawiam tego Pana i bieźcie z niego przykład.

Dziś jest
17 maja 2022