TANIEC TOWARZYSKI

Michał Le i Sandra Jabłońska

Mistrzostwa Polski PTT Standard 2019

Dodano: 2019-10-27 | 12:52:24


W Kędzierzynie-Koźle trwają drugi dzień Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych. Wczoraj w konkurencjach par dorosłych, młodzieżowych i zawodowych Mistrzami Polski PTT zostali...


Michał Le i Sandra Jabłońska
foto: Adam Socik / TwistService.PL


Organizatorami tegorocznych Mistrzostw Polski PTT jest UKS Mistral z Tarnowskich Gór. W konkurencji par dorosłych o mistrzowskie tytuły rywalizowały 34. pary, Par młodzieżowych było - 29., zaś zawodowych - 5.

Tytuły Mistrzów Polski PTT w konkurencji par dorosłych wytańczyli:
  1. Michał Le i Sandra Jabłońska
  2. Krzysztof Myka i Agnieszko Ośródka
  3. Paweł Kostrzewa i Martyna Lewandowska

Kolejne miejsca w finale zajęły pary: 4. Maciej Kadłubowski i Karolina Kozów, od lata bieżącego roku, nowy duet taneczny; 5. - Karol Śledź i Paulina Ewa Paprota, 6. - Bartosz Lech i Kornelia Kopaczyńska.

Mistrzami w konkurencji par młodzieżowych zostali:
  1. Oskar Gembara i Alicja Staśkiewicz
  2. Kacper Rutka i Sara Litorowicz
  3. Mykhailo Baiev i Laura Wierciszewska

Kolejne miejsca w finale przypadły parom: 4. - Bartkowi Brodackiemu i Julii Krupa, 5. - Wojciechowi Lipnickiemu i Marcie Gryczka, 6. - Przemysławowi Wręczyckiemu i Magdalenie Lang.

W konkurencji par zawodowych bezkonkurencyjni byli Sergiu Rusu i Dorota Rusu. Drugie miejsce wytańczyli Łukasz Tomczak i Aleksandra Tomczak, trzecie - Marek Kosaty i Paulina Glazik. Poza podium 4. miejsce zajęli Aleksandr Ovchinnikov i Ewa Dudek, 5. - Artur Bodzioch i Małgorzata Zaremba.Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych - Szczecin 2018
Mistrzostwa Polski PTT Szczecin 2018 - w foto reportażach TwistService.PL

Dziś jest
11 sierpnia 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI