TANIEC TOWARZYSKI

Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy

Nasi wygrywają w Soczi

Dodano: 2018-06-29 | 18:35:43


Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy uczestniczyli w czerwcu w  dwóch turniejach: w Soczi - zwyciężając oraz, na początku czerwca, w Bośni i Hercegowinie - plasując się na 4. miejscu.


Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy
foto - © - Adam Socik / TwistService.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
(All Right Reserverd)


Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy są jedną z niewielu polskich par standardowych, które często i regularnie uczestniczą w turniejach WDSF w różnych krajach Europy. W tym tygodniu, w środę, 27 czerwca, zawitali do rosyjskiego kurortu nad Morzem Czarnym - Soczi, gdzie wygrali turniej WDSF Interntional Open Standard, który odbył się w ramach międzynarodowego festiwalu tańca Wiwat Rosja.

Nie był to jedyny, czerwcowy, turniej Bartka i Agaty. Na początku czerwca zatańczyli w Bośni i Hercegowinie, w Brcko. Wówczas uczestniczyli w turnieju rangi WDSF World Open Standard, w którym zajęli 4. miejsce, ustępując parom z podium: Daniilowi Ulanov i Katerynie Isakovych (Cypr), Ergo Lukk i Baile Paris (Estonia) i Rednic Paul i Lucaciu Roxana (Rumunia).

W turnieju w Soczi rywalizowało 38. par, a w Brcko - 49. W obu turniejach, w składzie sędziowskim, nie było przedstawiciela Polski.

Bartłomiej Szkutnik i Agata Brychcy są 7. parą Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych. Ich trenerem prowadzącym jest Justyna Hawkins, a na krajowych parkietach reprezentują warszawski klub Feeling.

Wyniki:


Dziś jest
25 września 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI