TANIEC TOWARZYSKI

2017 Parinama Shanghai Open - Zawodowcy Standard

2017 Parinama Shanghai Open

Dodano: 2017-11-06 | 21:36:56


Szanghaj i tamtejszy turniej Parinama Shanghai Open doskonale znany jest polskim parom, które z sukcesami uczestniczą w tym azjatyckim, prestiżowym, wydarzeniu tanecznym.


Finaliści Zawodowców Standard
foto: screen z MiGu Funhouse


Twist Service towarzyszy turniejom Parinama Shanghai Open od ich pierwszej edycji, tj. od 2013 roku:


Również chińskiej publiczności znane są polskie pary, które zwyciężały tamtejsze turnieje. Dwukrotnie zwyciężali - w turniejach WDC AL Amatorów Standard - Marek Kosaty i Paulina Glazik, raz Sergiu Rusu i Dorota Makar-Rusu. W bieżącym roku, 4 listopada, po raz kolejny prezentowali polski taniec na Parinama Shanghai Open Sergiu Rusu i Dorota Makar-Rusu oraz Łukasz Tomczak i Aleksandra Tomczak.

Obie pary, rywalizując w turnieju WDC Zawodowców Standard zatańczyły znakomicie. Sergiu i Dorota awansowali do finału, zajmując 6. miejsce, zaś Łukasz i Aleksandra zajęli 7. miejsce w półfinale.

W finale konkursu zawodowców standard zatańczyły pary:
  1. Andrea Ghigiarelli i Sara Andracchio - Anglia
  2. Valerio Colantoni i Monica Nigro - Włochy
  3. Domen Krapez i Natasha Karabey - Niemcy
  4. Aleksandr Zhiratkov i Irina Novozhilova - Rosja
  5. Stanislav Zelianin i Irina Cherepanova - Rosja
  6. Sergiu Rusu i Dorota Makar - Polska
  7. Łukasz Tomczak i Aleksandra Tomczak - Polska


Poza reprezentacją w stu procentach polską, nie zabrakło w Szanghaju polskich tancerzy w pozostałych konkurencjach. W turnieju WDC AL Amatorów Standard tańczyli: Kyle Taylor i Izabela Skierska w barwach Anglii (4. miejsce), Oskar Wojciechowski i Karolina Holody - USA (7. miejsce) i Paweł Kostrzewa i Martyna Lewandowska - Włochy (12. miejsce). Natomiast w turnieju WDC Zawodowców Latin mogliśmy zobaczyć Antona Sboev i Patrycję Raniś w barwach Rosji (12. miejsce).

Wyniki:

Komentarze: 3 Ostatnio dodany: 2017-11-12 | 13:34

Dziś jest
1 października 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI