KLUB KIBICA / 2016 / MAJ

Łukasz Tomczak i Aleksandra Jurczak

WDC WiceMistrzowie Świata Amatorów - Zawodowcami!

Dodano: 2016-05-28 | 19:41:35


Mowa o jednej z najbardziej utytułowanych par tanecznych w historii Polski - Łukaszu Tomczak i Aleksandrze Jurczak.


Łukasz Tomczak i Aleksandra Jurczak
foto: materiały redakcyjne

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Łukasz Tomczak i Aleksandra Jurczak to aktualni WiceMistrzowie Świata WDC, dwukrotni WiceMistrzowie Europy WDC, medaliści i finaliści większości największych turniejów tańca na świecie w tym: UK Open Championships, International Open Championships i Blackpool Dance Festival.

Łukasz i Aleksandra powiedzieli dla Twist Service:
Jesteśmy całkowicie spełnieni i usatysfakcjonowani naszymi wszystkimi osiągnięciami w kategorii Amatorów, a tym samym jesteśmy gotowi, aby rozpocząć ostatni, i NAJWAŻNIEJSZY, rozdział naszego turniejowego życia. Czujemy się niezwykle podekscytowani i pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli nam dojść na szczyt w dotychczasowej karierze. Dziękujemy z całego serca! Zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Jako zawodowcy jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy i nie możemy doczekać się nowych przedsięwzięć. Przed nami duże wyzwanie, na które jesteśmy gotowi i bardzo się na nie cieszymy.

W nowej dla tancerzy kategorii - par zawodowych w stylu standardowym - Łukasz i Aleksandra zadebiutują w poniedziałek, 30 maja, na Blackpool Dance Festivalu 2016, w konkurencji Rising Stars Professional Standard.

Łukaszowi i Aleksandrze Twist Service Portal Taneczny towarzyszy i kibicuje od początku ich wspólnej, pełnej sukcesów, kariery. Portal nasz z zainteresowaniem będzie śledził ich karierę - zawodowych tancerzy. Póki co trzymamy kciuki i życzymy połamania obcasów w nowej roli na Blackpool Dance Festivalu ...Dziś jest
8 sierpnia 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI