KOMENTARZE

Artykuł: Walny Sprawozdawczy i Nadzwyczajny Zjazd PTT

powrót

5

~rodzic;;;;;;;;;;;;;

Dodano: 2010-03-05 | 14:15
Dziś jest 5 marca i Pan............. niec nie odpowiedział, a termin minął.....
Przy okazji " Walnego Sprawozdawczego i Nadzwyczajnego Zjazdu PTT może coś ruszy odnośnie zmian w TAŃCU TOWARZYSKIM "SPORTOWYKM"? Może my BIEDNIEJSI dostalibyśmy dofinansowanie do szkoleń?
Jak śledzę wyniki na MP to widać kogo stać na DOBRE wyszkolenie taneczne.Piszę tak bo naszej pary w naszym klubie w Polsce "B" nie stać na takie wydatki. My rodzice zwyczajnie nie mamy pieniędzy na częste szkolenie.Dlatego bardzo nad tym boleję i często zaglądam na różne "FORUM DYSKUSYJNE". Czekam, że może coś się zmieni i tu zaczną "zwykli" ludzie upominać się o równouprawnienie i równe starty w życiu młodych. Ja wiem co niektórzy myślą. Jak sie nie ma miedzi to się na d...e siedzi i basta. Bardzo mi żal jak widzę u nas w klubie kilka par, które systematycznie przychodzą na zajęcia - 4 razy w tygodniu, ćwiczą to co umieją, starają się, myśląc, że może na turnieju uda się wejść do finału i zdobyć medal.Z zazdrością patrzą na jedną czy dwie pary, które "wyżej stoją" bo więcej lekcji prywatnych indywidualnych biorą. Gdyby to nie było wszystko takie drogie.
4

~zainteresowana

Dodano: 2010-02-14 | 20:10
Poczekamy co Pan (... - ingerował Admin) WITOS nam przekaże 18-go lutego.
3

~?

Dodano: 2010-02-10 | 23:21
Czy ktoś się orientuje czy można w takim zjeździe uczestniczyć jako "słuchacz" czy obrady odbywają się za zamkniętymi drzwiami?
2

~propozycje

Dodano: 2010-02-10 | 20:15
Czy wie redakcja czy tancerze czy ogólnie ktoś wie czy można składać jakieś wnioski/propozycje nt. np. właśnie Mistrzostw Polski (od przyszłego roku) - gdzie należy złożyc takie wnioski, lub gdzie napisac? bede wdzieczny za odp.
1

~zmiany

Dodano: 2010-02-10 | 20:13
wprowadzenie zmian do statutu PTT zgodnie z otrzymanym nakazem sądowym. - ale że o co chodzi?

Dziś jest
6 października 2022

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI