PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2016 / CZERWIEC

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Polish Open Championships Karpacz

Dodano: 2016-06-09 | 06:56:24


Polish Open Championships, to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Polskiego Towarzystwa Tanecznego, które odbędzie się w Karpaczu, w najbliższy weekend 11 i 12 czerwca.


Hotel Gołębiewski w Karpaczu
15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Mistrzostwa, w nowej w Polskim Towarzystwie Tanecznym formule, zostaną rozegrane w 24. konkurencjach, w największej i najpiękniejszej sali Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Równolegle z Otwartymi Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski odbędzie się, w tym terminie, Ogólnopolski Turniej Towarzyszący "HAVANA CUP". Na tancerzy oprócz pięknej oprawy turnieju czekają puchary, medale oraz nagrody o łącznej puli prawie 100 tysięcy złotych.

Na listach startowych jest ponad 600. par z Polski i zagranicy, które przez dwa dni będą gościć w ekskluzywnym Hotelu Gołębiewski, który specjalnie dla tancerzy - uczestników Polish Open Championshis i Havana Cup - zaoferował 25% bonifikaty na noclegi.

Organizator tego wydarzenia Dawid Wiśniewski i Szkoła Tańca HAVANA, przygotował dla zawodników wyjątkowy pokój - pokój relaksu z leżakami i nastrojową muzyką, w którym w komfortowych warunkach tancerze będą mogli się odprężyć, wyciszyć oraz nabrać sił przed kolejnymi startami.


Niespodzianką będą pokazy tańca WDC WiceMistrzów Świata Amatorów Standard, aktualnie pary zawodowej, zwycięzców ostatniego turnieju Blackpool Dance Festiwal w konkurencji Rising Stars Professional Standard i 11. pary głównego turnieju zawodowców standard w Blackpool - Łukasza Tomczaka i Aleksandry Jurczak oraz uczestników programu TVN - zespołu tanecznego LOVZAR z Czeczneni.


Komentarze: 7 Ostatnio dodany: 2016-07-12 | 19:39

Dziś jest
9 sierpnia 2022