PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2014 / LISTOPAD

II Ogólnopolski TTT MAESTRO 2014 - Gogolin

Zatańczmy w Gogolinie

Dodano: 2014-10-29 | 21:47:29


11 listopada 2014 r. serdecznie zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego MAESTRO 2014 oraz Grand Prix Polski Junior II w Gogolinie.Turniej MAESTRO 2014 w Gogolinie organizowany jest po raz drugi. Przed rokiem organizatorzy zebrali sporo komplementów za "Bardzo przyjemny turniej, super muzyka, super prowadzący, piękna dekoracja sali, piękne puchary i super nagrody. Gratulacje dla organizatorów, zawsze chętnie przyjedziemy na taki turniej :-)".

Tegoroczny turniej MAESTRO 2014 w Gogolinie, tak jak w zeszłym roku organizowany jest przez Pana Pawła Szajdę oraz pozostałych, pełnych zapału i miłości do tańca członków Akademii Tańca Maestro z Opola, którzy dołożą wszelkich starań by odbył się on na najwyższym poziomie.

Wydarzenie wspierają włodarze Gogolina, z Burmistrzem - Panem Joachimem Wojtala - na czele, który dla najlepszych par ufundował puchary.

W programie tegorocznego turnieju MAESTRO 2014 znajduje się wiele konkurencji dla par hobby i sportowych, a głównym punktem trzeciego bloku turnieju będzie konkurs Grand Prix Polski Juniorów II.

Nie pozostaje więc nic innego jak tylko zgłosić swój udział w turnieju MAESTRO 2014.

Serdecznie zapraszamy!!!Dziś jest
28 stycznia 2023