PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2013 / LISTOPAD

Grand Prix Polski Senior - Kluczbork 2013

GPP Senior Kluczbork 2013

Dodano: 2013-11-28 | 07:23:10


Andrzejkowe Grand Prix Polski i Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, to wydarzenie taneczne w Kluczborku, które zostało znakomicie przygotowane i zrealizowane - po raz kolejny zresztą - przez Stowarzyszenie Miłośników Tańca "SUKCES" w dniu 23 listopada 2013 roku.


Promocja - medialna - TWIST SERVICE

Promocja tańca w poprzez organizację i udział w turniejach, przeglądach tanecznych, sprawia, że popyt na taniec wśród społeczeństwa jest coraz większy i systematycznie wzrasta.

Do Kluczborka licznie zjechały pary taneczne z takich miejscowości jak Gdańsk, Szczecin, Słupsk, Warszawa, Tczew, Łódź, Nowa Sól, Elbląg, Poznań, Kraków i wielu innych miast Polski, reprezentujące 43 kluby taneczne.

Publiczność szczelnie wypełniła widownię na Gali Wieczornej i fantastycznie uskrzydlała uczestników Grand Prix Polski Senior.

Rywalizację par tanecznych podziwiali także znamienici goście: Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzeja Buła, Burmistrz Kluczborka Pan Jarosław Kielar, Starosta Powiatu Kluczborskiego Pan Piotr Pośpiech, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego Okręgu Opolskiego Pan Wiesław Śmiech.Dziękujemy wszystkim uczestnikom Grand Prix Polski Senior i Ogólnopolskiego Turnieju Tańca za przybycie do Kluczborka i serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia taneczne organizowane przez nasze Stowarzyszenie Miłośników Tańca "SUKCES" w Kluczborku.

Kierownik Artystyczny
Mariusz Kinder


Dziś jest
8 grudnia 2021