KOMENTARZE

Artykuł: Cenzura w PTT?!

powrót

Poprzednia 123 Następna
33

~były członke PTT

Dodano: 2010-02-27 | 18:59
Odnosze wrażenie że PTT wygląda tak jak obecny rząd RP. Ciąglę cos obiecują a i tak nic z tego. Proponowałbym zastanowić sie nad kilkoma rzeczami m.in
1. Czy władze ZG faktcznie pracuja spolecznie osobiście nie chce mi sie w to wierzyć... robia na tym sporą kasę chociaż twierdzą, że nie
2. Wszystkie uchwały tworzone są pod dziadków ( sędziów trenerów itp).Co byłoby gdyby kierownictwo przejeli młodzi? Odp. Starzy poszliby do lamusa
3. Spójrzmy na opłaty jakie musi wnieśc klub i tancerz 60 zł pomnozyc to przez kilka tysięcy osób zajmujacych się tańcem daje całikiem pokaźną sumkę. Co się dzieje z tymi pieniędzmy.
4. Tylko w PTT osoba, która chce zostać sędzią PTT ma mieć przynajmniej liencjat a co z tymi, którzy maja wiedzę a nie mają licencjata? tu odpowiedź jest prosta... coraz więcej osób młodych zasiadała w jury a tym samym staruszkowei nie mogli zarobić z stąd ten przepis. Mamy oceniać taniec a nie wykształcenie ( ktos może mieć doctora i nie znać się na tańcu a ktoś ma tylko średnie i jest znawcą)Poza tym polskim sędziom daleko do światowego formatu ( oczywiście są wyjątki)
5. Czy PTT faktycznie zapewnia rozwój wybitnm tancerzom... wiele znanych nam osób szkoli się za granicą mając gdzieś nasze polskie władze PTT.
6. Powinna powstać organizacja konkurencyjna wtedy może PTT obudziłoby się.
Pozdrawiam może się nie znam ale ja to tak widzę. Pozdrawiam
32

~jrx

Dodano: 2010-02-24 | 12:20
Gdyby robił Pan te strony na poziomie takie jak w tej chwili w PTT to może byłoby ok, ale robi Pan te strony wszystkie takie same, tylko zmienia Pan pstrokate kolory i chce Pan normalności i o co chodzi Panu o kasę prywatna dzieki Bogu jest taka Pani Iza i widzi to wszystko i tak powinno być bezstronnie i prawidłowo
31

~ze strony www.tanieclublin.pl

Dodano: 2010-02-24 | 08:45
Cenzor internetowy PTT ostatecznie zakazała na podstawie decyzji Prezesa
Witosa publikowania podstrony zawierającej niebezpieczne dla PTT treści !!!
30

~kkkk

Dodano: 2010-02-16 | 00:04
n
29

~Ze strony www.tanieclublin.pl

Dodano: 2010-02-12 | 12:22
P.Wójtowicz wstrzymała publikację kolejnej strony turniejowej ze względu na zawarte w niej treści, pozostawiając Zarządowi Głównemu PTT podjęcie decyzji w tej kwestii.
28

~cenzor

Dodano: 2010-02-10 | 12:11
Rozumiem, że głupota i tworzenie idiotyzmów boli i powinna być nagłaśniana, wyśmiewana i likwidowana.
Natomiast co do "cenzury" i i narzekania na nią przez pana ZS, to trochę przegięcie.
Wszyscy odwiedzający forum lubelskie i usiłujący kiedyś coś tam napisać wiedzą, że to pan ZS jest największym
cenzorem. Rozumiem że jest to jego prywatna strona (czym tłumaczy usuwanie niewygodnych dla niektórych osób postów), ale to co on robi ze swoim forum to przegięcie.
Pozdrowienia dla pana Zbigniewa
27

~odzielić

Dodano: 2010-02-09 | 18:41
odzielić trezba kiepskich działaczy i trenerów niech działacze słuchają się trenerów a nie sztuczne ukłony ....a witam pana prezesa...ble ble ble...
26

~....

Dodano: 2010-02-09 | 18:29
I oto nasze polskie piekiełko. Niedawno czytałam na Forum o strasznej atmosferze w szczecińskich klubach. Teraz nagonka na panią W. Może jest opryskliwa czy niezbyt miła, ale jako sędzina zapisała sie w mojej pamięci zupełnie dobrze. Nie miała swoich faworytów, swoich "parek", które by ciągnęła na siłę, ani parek swoich zaprzyjaźnionych sędziów. Sędziowoła pary takimi jakimi są dzisiaj, a nie za nazwisko czy zeszłoroczne sukcesy. Chyba chcielibyśmy mieć więcej niezależnych sędziów. Oczyśćmy więc całe środowisko sędziowskie. A może odzielmy sędziów od trenerów.
Jak to możliwe, że ktoś kto trenuje parę dzisiaj , jutro ocenia ją jako sędzia?. To dopiero bagienko. Lista sędziów podawana jest do wiadomości wszystkich i co bardziej operatywne pary zawsze zdążą załatwić sobie parę lekcji. PANIE PREZESIE WITOS- czy sędziowie nie powinni mieć czystych rąk? O ileż łatwiej byłoby uzyskać ten stan oddzielając funkcje sędziów od trenerów. Czy na Mistrzostwach Polski nie powinni sędziować byli Mistrzowie Polski niezależnie od tego czy zdali egzaminy sędziowskie? Czy nie powinni automatycznie otrzymywać uprawnień sędziowskich?
25

~Tancor

Dodano: 2010-02-09 | 15:03
Obawiam się że prezes Witos nie będzie miał zamiaru dymisjonować swojej dobrej przyjaciółki.
24

~Rodzic

Dodano: 2010-02-09 | 13:00
Ja mam konkretne pytanie:

kto jest za odwołaniem i wysłaniem "najlepiej w kosmos" - w każdym razie gdzieś daleko od środowiska tanecznego, państwa Wójtowiczów, pełniących aktualnie funkcje "Bóg wie kogo" ???

Po co nam tacy ludzie, z którymi współpraca jest po prostu BEZNADZIEJNA.

Wpisujcie głosy i pomysły co zrobić. Narazie analiza nastrojów społecznych... a może uda nam się jednak coś na to poradzić.
23

~

Dodano: 2010-02-09 | 11:34
Witam,
przynajmniej 4 razy do roku od lat ( 15-stu na pewno) słyszę o ''dziwnych'' zachowaniach tej pani, zresztą uważam że w niedalekim czasie powinno się w PTT zastanowić nad odwołaniem tej pani. Jej ''akcje'' dają już wszystkim do myślenia, czy nie jest może chora, jeśli to prawda to bardzo współczuję rodzinie i zachęcam tancerzy i działaczy do odwołania (... - ingerował admin) ze związku, bo przecież ma być to zabawa, hobby przyjemność dla dzieciaków....a nie jakiś koszmar do ktorego ta pani prowadziła nie jednokrotnie...
22

~Głos ludu

Dodano: 2010-02-09 | 09:02
Panie Prezesie Feanciszku Witos !!!
Czy słyszy Pan głos tancerzy? Czy jest Pan tchórzem i schowa Pan głowę w piasek?
Niech Pan jakoś zareaguje, bo straci Pan twarz.
Panie Prezesie , niech Pan nie zawiedzie ludzi , którzy Pana wybrali i liczą na Pana.
21

~hahaa

Dodano: 2010-02-08 | 21:21
Absurd jakiś - zajmowanie się takimi głupstwami z pewnością nie podniesiemy jakości naszych turniejów ani też tańca naszych par. Z pewnością taka polityka p.Wójtowicz nie pomaga, a wręcz przeszkadza organizatorom. Każdy turniej powinien się czymś wyróżniać, czy to turniej w Poznaniu, czy też w Tczewie czy Warszawie - każdy organizator ma prawo do swoich pomysłów, swoich idei, swojego zdania w jakiej formie umieścić wyniki, lub liste startową (czy wogólę ją umieszczać). Podejrzewam że celem takich działań jest wprowadzenie uniwersalizmu przy organizacji turniejów w Polsce.
Zastanawia mnie tylko, po co istnieje funkcja "Przedstawiciela Zarządu PTT"??? Skoro organizator musi martwić się o takie rzeczy jak autor postu, a do tego zajmować się sprawami organizacyjnymi, to czemu ma służyć to stanowisko (opłacane przeciez przez organizatora w większej wysokości niż sędziowie dostają za sędziowanie - regulamin PTT!!!!!)??? Może warto powołać regionalnych koordynatorów ds. organizacji turnieju, którzy ocenią salę, oświetlenie, nagłośnienie przed imprezą, ale też zajmą się pomocą przy problemach (typu "nielegalne treści na stronach" lub brak ważnych informacji), oceni także warunki dla sędziów (często pewnie słyszycie, że sędziowie spią w norach, bez wyżywienia itd.). Może wtedy sytuacja zmieni się i byle-członek zarządu PTT nie będzie wtrącał się w sprawy organizacyjne. Czasy sie zmieniły drodzy zarządcy w PTT - troche inaczej wyglądają realia pracy na turniejach, inna jakość już nadchodzi niż było to 30 lat temu:)
20

~trzeba poprostu

Dodano: 2010-02-08 | 17:32
trzeba poprostu ODWÓJTOWIĆ PTT i wszystko wróći do normy!!!!!!!!!!Zarząd dla nas tancerzy i trenerów a nie my dla nich !!!!Młodzi do boju!!!!!
19

~=popieram=

Dodano: 2010-02-08 | 15:05
bardzo opryskliwa i wulgarna.
Poprzednia 123 Następna

Dziś jest
24 maja 2022