KOMENTARZE

Artykuł: Lotto Classic Party

powrót

40

~Ad. Myka - Marcin

Dodano: 2010-05-06 | 08:58
Ma klasę podczas prowadzenia imprezy. Bardzo profesjonalnie i konkretnie. Przeze mnie bardzo dobrze odbierany. Uważam że bardzo dobry wybór. Powodzenia przy organizacji imprezy.
39

~JK

Dodano: 2010-05-05 | 22:40
Lubię Janusza. Ma coś co niestety rzadko widzi się w trakcie dużych imprez- nazywa się KLASA KONFERANSJERA. Nie robi "WOW HEJ DALEJ HURA" zna swoją rolę i uzupełnia widowisko konkretnym i kompetentnymi komentarzami.
Nie porównuje z Piotrem oczywiście.
Iwona i Janusz. Oboje PROFESJONALIŚCI. Ciesze się że zechcieli z nami pracować.
Podstawowa zasada - swoją osobą nie przysłaniać występów par. Bez głupawych komentarzy i zabawiania sali na siłę.
Jedynym który obok zawodowego prowadzenia opowiadał dobre dowcipy podczas konferansjerki był Andrzej Bieniek reszta to jakaś podróba.
A wzorem dla wszystkich powinna być chyba p. Anna P. i p. Monika S.
Ale się rozpisałem :))
38

~Sandra

Dodano: 2010-05-05 | 22:16
To ,że w sobotę da radę to wiadomo . Ale w niedzielę też chyba jest Gala . ( co prawda nie ma jeszcze programu , ale przypuszczam ,ze jest ) . ciekawe kto niedzielną galę poprowadzi ?
A co do duetów prowadzących to też obstawailabym zestawienie Pavlović - Galiński .
Nie zebym coś miała do pana Janusza Myki , ale jak dla mnie to jest on jakis taki "mdły " i "bezbarwny" w stosunku do pani Iwony . Przydałby się ktoś bardziej wyrazisty , jak własnie pan Piotr .
37

~JK

Dodano: 2010-05-05 | 21:55
TzG jest w niedzielę a Gala z pokazami Mistrzów Świata będzie w sobotę.
Da radę. A może poprosimy uczestników TzG żeby przyszli i oklaskiwali nasze wysiłki na Gali?
Zobaczymy czy nie będą strasznie zmęczeni próbami przed.... Byłoby fajnie.
A czy mówiłem że Mistrzowie po pokazie w sobotę zatańczą w IDSF w niedzielę?
Chyba nie.... no to mówię.
36

~Kamila

Dodano: 2010-05-05 | 21:35
Też sie zgadzam , że to świetny duet prowadzących . Chociaż mnie osobiście bardziej podbał się duet prowadzących pani Iwona z panem Piotrem Galińskim ( miałam okazję ogladać podczas Polish Open w Olsztynie -jak sie nie mylę to XV ) . zadałam to pytanie ,bo mnie tak zastanawia , w zeszłym roku turniej Classic Party odbył się juz po zakonczeniu emisji " Tańca z Gwiazdami " , a w tym roku 23. (niedziela ) o 20.00 "taniec " a gala tez pewnie w podobnej porze . Wiec pani Iwona raczej nie da rady być w dwóch miejscach naraz .
35

~JK

Dodano: 2010-05-05 | 21:11
Jeszcze raz podkreślam że ciężko będzie z tym darmowym wejściem ale to dopiero powiem w niedzielę.
Galę poprowadzi Iwona Pavlovic i Janusz Myka. Według mnie najlepszy obecnie duet jaki widziałem podczas prowadzenia turnieju tańca. To znaczy nie ja widziałem i prowadziłem jednocześnie tylko oni prowadzili a ja widziałem. Kto chciał ten zrozumiał :))
34

~Kamila Szymańska

Dodano: 2010-05-05 | 20:32
Też popieram pomysł Ewy z bezpłatnym wejściem . Byłam w zeszłym roku razem z delegacją dziewczyn ze szkolnego kółka tanecznego i naprawdę byłyśmy zachwycone . Jeśli w tym roku też będzie wstęp darmowy , albo ceny biletów będą symboliczne ( około 5 zł. ) to również się wybierzemy . Naprawdę poziom wysoki i świetnie się oglądało .
Jeśli chodzi o relację telewizyjną , to w zeszłym roku , to w zeszłym roku była taka relacja w programie TVN Warszawa " Rytmy Mamby " ( moze relacja to za duzo powiedziane , ale wzmianka była ) . Teraz , co prawda nie ma tego programu na antenie TVN Warszawa , ale myślę że taka relacja mogłaby się znaleźć np. w bloku "Rytm Miasta ".
Wszystkim startujacym tancerzom życzę jak najlepszych wyników a organizatorm dużo satysfakcji z udanego turnieju .
Mam też pytanie do organizatora , kto w tym roku będzie prowadził Galę Wieczorną , czy tak jak w zeszłym pani Iwona , czy moze jednak ktoś inny ?
33

~JK

Dodano: 2010-05-05 | 20:17
w sobotę mam spotkanie w sprawie korekcji cen biletów. Coś wymyślę i powieszę na stronie. Zależy mi na dużej frekwencji na każdej części LCP to może 3 i 4 osoba do każdego startującego gratis?
Nie wiem czy już mówiłem ale opłata startowa upoważnia do wejścia na wszystkie części w danym dniu.
Zobaczymy.
JK
32

~x

Dodano: 2010-05-05 | 18:49
A może niech z każdą osobą startującą za darmo wchodzą dwie osoby? To już mniejsze koszty dla rodzin.
31

~JK

Dodano: 2010-05-05 | 16:17
Korespondencja między mną a Prezesem Okręgu i Głównym Administratorem CBD trwa. Czekam na akceptację. Wtedy uruchomimy całość (mam nadzieję że szybko)
30

~michal

Dodano: 2010-05-05 | 12:03
Panie Jacku, proszę określić kiedy mniej więcej strona LOTTO Classic Party będzie aktywna.
Ta strona tylko kusi, zaglądam na nią co najmniej raz na godzinę i tylko czekam aż coś się pojawi!
29

~Granulka

Dodano: 2010-05-04 | 20:25
Zgadzam się, że pary i publiczność tworzą atmosferę która jeśli będzie taka jak w poprzednim roku, to w zupełności wystarczy, bo bylo wyśmienicie. Po prostu chodzi mi o to, że mnóstwo miłośników tańca i zapalonych kibiców (takich jak ja) nie będzie mogło uczestniczyć w tej imprezie nie tylko jako tancerz ale i obserwator. To właśnie dlatego tak wielu osobom zależy na jakiejś transmisji, żeby choć trochę poczuć magię tańca, bliżej niż na zdjęciach zamieszczonych w internecie.
28

~Jk

Dodano: 2010-05-04 | 19:57
:)) Też by chciał żeby była relacja ale niestety patronat medialny nie równa się relacji z wydarzenia bedzie mowa w różnych programach zapowiadających czy to w TVN Warszawa czy głównym jakieś DDTVN a pewnie odwiedzi nas Co za Tydzień więc bardziej służy to promocji Imprezy niż samego tańca niestety.
Znów wszystko zależy od nas. Będzie nas dużo (par i publiczności) to w przyszłym roku będzie relacja bo to niestety trzeba kupić.
Tak czy owak. To Publiczność i Pary a nie kamery robią atmosferę mam nadzieję na równie wspaniałą jak w zeszłym roku.
27

~Granulka

Dodano: 2010-05-04 | 19:44
Czy będzie jakaś transmisja tej imprezy w telewizji? Spostrzegłam, że patronem medialnym jest TVN, miło by bylo gdyby coś wyemitowano w TV. Wiem, że jest jeszcze wcześnie żeby mówić coś na 100% ale czy macie może jakieś plany z tym związane?
26

~Pati

Dodano: 2010-05-04 | 13:47
Postaram się ale chyba w moim przypadku już za późno :) Pozdrawiam.

Dziś jest
29 czerwca 2022