KLUB KIBICA / 2017 / KWIECIEŃ

Baltic Rising Stars - Ryga 2017

Mali tancerze w Rydze

Dodano: 2017-05-03 | 07:56:17


Mateusz Stawowy i Sara Silva, to dziecięca para taneczna z Małopolski, często reprezentująca Polskę na wielu ważnych i prestiżowych turniejach tańca poza granicami Polski. Ostatni weekend kwietnia spędzili tanecznie w Rydze.


foto: materiały redakcyjne

Baltic Rising Stars - Ryga 2017, bo o tym turnieju mowa, zgromadził na starcie ponad 30-ści dziecięcych par tanecznych z 7. krajów. W tanecznej rywalizacji Mateusz Stawowy i Sara Silva - jedyna polska para w kategorii Juveniles 2, godnie bronili barw Biało-Czerwonej. Dwukrotnie stanęli na podium: na drugim miejscu w stylu LA i na trzecim w kombinacji 6. tańców, natomiast w stylu standardowym przypadło im czwarte miejsce.


foto: materiały redakcyjne

Ryski turniej cieszy się popularnością z uwagi na mocną i liczną konkurencję w kategorii Juveniles i z tej przyczyny Ryga od kilku lat jest w kalendarzu turniejowym Mateusza i Sary. W miniony weekend byli tam już po raz piaty.

Za niecały miesiąc Mateusz i Sara ponownie zatańczą na północnym-wschodzie Europy, tym razem będzie to turniej Tartu Open w Estonii, 27 maja. Już teraz życzymy kolejnych sukcesów.

Dziś jest
3 grudnia 2021