KLUB KIBICA / 2015 / PAŹDZIERNIK

Puchar Świata WDC AL Wrocław 2015

Dziś w Polsce Mistrzostwa

Dodano: 2015-10-24 | 13:50:03


Dziś, w niedzielę, 24 października, o godz. 13:00 w Warszawie rozpoczęła się pierwsza runda niecodziennego w Polsce wydarzenia - WDC Mistrzostw Świata Zawodowców Latin.


Aktualizacja - 25 X 2015 | 14:10



Poniżej, na foto, dwie polskie pary startujące w Mistrzostwach "uchwycone" przez Rob Ronda:
  • Jakub Rybicki i Nadezhda Martynenko - zajęli 24. miejsce,
  • Radosław Hojsan i Małgorzata Jabłońska - 1/8 finału.
Polskę reprezentowali także Przemysław Modrzyński i Walerija Żurawlewa (1/8 finału), jak na razie bez foto. Mistrzowie Polski - Marek Fiksa i Kinga Jurecka-Fiksa nie startowali w Mistrzostwach z powodu kontuzji Marka. Szkoda.


Aktualizacja 22:05

Mistrzostwa Świata rozstrzygnięte:
  1. Riccardo Cocchi / Yulia Zagoruychenko - USA
  2. Maurizio Vescovo / Andra Vaidilaite - Kanada
  3. Stefano Di Filippo / Daria Chesnokova - USA
  4. Troels Bager / Ina Jeliazkova - Dania
  5. Evgeny Smagin / Polina Kazachenko - Rosja
  6. Dorin Frecautanu / Marina Sergeeva - Mołdawia

WDC Mistrzowie Świata Zawodowóców Latin - Warszawa 2015

obok par stoją: Roman Glazik i Maciej Bajan
foto: Tomasz Reindl

Aktualizacja 18:00

Najlepsza dwunastka Mistrzostw. 1/3 to reprezentacja USA.
  • 9. Maurizio Vescovo / Andra Vaidilaite - Kanada
  • 14. Troels Bager / Ina Jeliazkova - Dania
  • 22. Pavel Zvychaynyy / Angelik Meyer - Niemcy
  • 25. Neil Jones / Ekaterina Jones -Wielka Brytania
  • 33. Massimo Arcolin / Laura Zmajkovicova - Włochy
  • 39. Emanuele Soldi / Elisa Nasato - Włochy
  • 42. Dorin Frecautanu / Marina Sergeeva - Mołdawia
  • 56. Evgeny Smagin / Polina Kazachenko - Rosja
  • 66. Riccardo Cocchi / Yulia Zagoruychenko - USA
  • 67. Stefano Di Filippo / Daria Chesnokova - USA
  • 68. Justinas Duknauskas / Anna Kovalova - USA
  • 71. Nikolai Voronovich / Maria Nikolishina - USA


Aktualizacja - 17:35

Oto ćwierćfinaliści Mistrzostw:
  • 7. Jean Philippe Milot / Laurence Bolduc - Kanada
  • 8. Kamil Studenny / Ganna Pelypenko - Kanada
  • 9. Maurizio Vescovo / Andra Vaidilaite - Kanada
  • 14. Troels Bager / Ina Jeliazkova - Dania
  • 19. Valera Musuc / Nina Trautz - Niemcy
  • 22. Pavel Zvychaynyy / Angelik Meyer - Niemcy
  • 23. Arkady Bakenov / Rosa Filippello - Wielka Brytania
  • 24. Gunnar Gunnarsson / Marika Doshoris - Wielka Brytania
  • 25. Neil Jones / Ekaterina Jones - Wielka Brytania
  • 33. Massimo Arcolin / Laura Zmajkovicova - Włochy
  • 36. Stefano Moriondo / Daria Glukhova - Włochy
  • 39. Emanuele Soldi / Elisa Nasato - Włochy
  • 40. Shinsuke Kanemitsu / Natsuko Yoshida - Japonia
  • 42. Dorin Frecautanu / Marina Sergeeva - Mołdawia
  • 49. Jakub Rybicki / Nadezhda Martynenko - Polska
  • 51. Ruslan Aidaev / Valeriya Kozharinova Rosja
  • 56. Evgeny Smagin / Polina Kazachenko - Rosja
  • 58. Valentin Voronov / Alina Imrekova Rosja
  • 61. Manuel Favilla / Natalia Maidiuk - Ukraina
  • 66. Riccardo Cocchi / Yulia Zagoruychenko - USA
  • 67. Stefano Di Filippo / Daria Chesnokova - USA
  • 68. Justinas Duknauskas / Anna Kovalova - USA
  • 70. Evgeny Likhachev / Maria Levina - USA
  • 71. Nikolai Voronovich / Maria Nikolishina - USA


13:50


Pierwszą rundę rozpoczęło 61. par tanecznych z całego świata. Są wśród nich także pary polskie, ale zabrakło aktualnych Mistrzów Polski - Marka Fiksy i Kingi Jureckiej-Fiksa?!

Majętni (cena biletu wstępu to wydatek ponad 1 000 zł.) osobiście - w DoubleTree by Hilton - cieszą oko kunsztem najlepszych na świecie tancerzy zawodowych. Pozostali podziwiać mogą zmagania najlepszych na ekranie telewizora. Na antenie TV6 - trwa bezpośrednia transmisja rund eliminacyjnych, a o godz. 20:00 w TV4 - odbędzie się relacja z Galii wieczornej i prezentacja najlepszych 12. par tegorocznych WDC Mistrzostw Świata Zawodowców Latin.

 Poniżej lista wszystkich uczestników Mistrzostw Świata Zawodowców Latin - runda 1.
(cyfry oznaczają numery startowe par)
  • 1. Andrey Gorbunov / Karla Gerbes - Australia
  • 2. Peter Erlbeck / Claudia Kreuzer - Austria
  • 3. Marvin Nigg / Claudia Obmascher - Austria
  • 4. Ilia Makovskii / Anastasiia Fedotovskaia - Ażerbejdżan
  • 5. Angelo Schabon / Leen Schoenmakers - Belgia
  • 6. Christoph Wallner / Olga Ivanova - Belgia
  • 7. Jean Philippe Milot / Laurence Bolduc - Kanada
  • 8. Kamil Studenny / Ganna Pelypenko - Kanada
  • 9. Maurizio Vescovo / Andra Vaidilaite - Kanada
  • 10. Wei Wang Alex / Jin Chen Roxie - Chiny
  • 11. Lee Ignace / Cheng Livia Chinese - Tajwan
  • 12. Yu Tommy / Chiu Vanus Chinese - Tajwan
  • 13. Lukas Doubrav / Daniela Cerna - Czechy
  • 14. Troels Bager / Ina Jeliazkova - Dania
  • 15. Markku Hyvarinen / Disa Kortelainen - Finlandia
  • 16. Serge Ramos / Marie Riviere - Francja
  • 17. Florent Trarieux / Diana Buraka - Francja
  • 18. Dmitry Barov / Ekaterina Kalugina - Niemcy
  • 19. Valera Musuc / Nina Trautz - Niemcy
  • 20. Ilia Russo / Oxana Lebedew - Niemcy
  • 21. Vladyslav Talybin / Anastasia Bodnar - Niemcy
  • 22. Pavel Zvychaynyy / Angelik Meyer - Niemcy
  • 23. Arkady Bakenov / Rosa Filippello - Wielka Brytnia
  • 24. Gunnar Gunnarsson / Marika Doshoris - Wielka Brytania
  • 25. Neil Jones / Ekaterina Jones - Wielka Brytania
  • 26. Daniel Juvet / Zuzana Sykorova - Wielka Brytania
  • 27. Ryan Mcshane / Ksenia Zsikhotska - Wielka Brytania
  • 28. Anton Sboev / Patrycja Ranis - Wielka Brytania
  • 29. Alexandr Khoroshikh / Panagiota Malamou - Grecja
  • 30. Zhivo Yankov / Stefania Tsertou - Grecja
  • 31. Alex Leivikov / Viktoriya Matyukhina - Izrael
  • 32. Evgeny Sokhranny / Anastasia Kositsyna - Izrale
  • 33. Massimo Arcolin / Laura Zmajkovicova - Włochy
  • 35. Roberto Montariello / Shana Monaco - Włochy
  • 36 Stefano Moriondo / Daria Glukhova - Włochy
  • 37. Giuseppe Nonnis / Sara Zuddas - Włoch
  • 38. Sabato Rea / Veronica Tammaro - Włochy
  • 39. Emanuele Soldi / Elisa Nasato - Włochy
  • 40. Shinsuke Kanemitsu / Natsuko Yoshida - Japonia
  • 41. Masaki Seko / Chiaki Seko - Japonia
  • 42. Dorin Frecautanu / Marina Sergeeva - Mołdawia
  • 44. Martijn Leunissen / Nathalie Bos - Holandia
  • 46. Radosław Hojsan / Małgorzata Jabłońska - Polska
  • 47. Przemysław Modrzyński / Walerija Zurawlewa - Polska
  • 49. Jakub Rybicki / Nadezhda Martynenko - Polska
  • 51. Ruslan Aidaev / Valeriya Kozharinova - Rosja
  • 53. Artem Kozlov / Alexandra Akimova - Rosja
  • 54. Ivan Kudashev / Ksenia Sokolova - Rosja
  • 56. Evgeny Smagin / Polina Kazachenko - Rosja
  • 58. Valentin Voronov / Alina Imrekova - Rosja
  • 59. Peter Majzelj / Maja Gersak - Słowenia
  • 60. Stefano Oradei / Veera Kinnunen - Szwecja
  • 61. Manuel Favilla / Natalia Maidiuk - Ukraina
  • 62. Maksym Leonov / Olena Dyban - Ukraina
  • 63. Viacheslav Mostsevoi / Oleksandra Povzun - Ukraina
  • 64. Serhiy Rybak / Iana Ruseniuk - Ukraina
  • 66. Riccardo Cocchi / Yulia Zagoruychenko - USA
  • 67. Stefano Di Filippo / Daria Chesnokova - USA
  • 68. Justinas Duknauskas / Anna Kovalova - USA
  • 70. Evgeny Likhachev / Maria Levina - USA
  • 71. Nikolai Voronovich / Maria Nikolishina - USA
Komentarze: 74 Ostatnio dodany: 2015-10-31 | 10:24

Dziś jest
6 grudnia 2021