STREFA TAŃCZĄCYCH SENIORÓW / WYBIERZ: / ROK 2015

Polska ekipa w Trnava

Grand Prix Trnava 2015

Dodano: 2015-05-04 | 23:29:54

Majowe "taneczne grilowanie" miało miejsce także na Słowacji, w Trnavie, dokąd udała się skromna ekipa kilku polskich par.

od lewej:
Kamil Kędra i Aleksandra Froń, Włodzimierz Smirnow
Robert Szlendak i Katarzyna Szlendak
Mateusz Zakrzewski i Jolanta Krasińska

"Taneczne grilowanie" na Słowacji było udane dla polskich par. W konkurencji WDSF Open Senior II Standard na 3. stopniu podium stanęła nasza "eksportowa" para seniorska - Robert Szlendak i Katarzyna Szlendak, która uległa zwycięzcom turnieju, reprezentantom Finlandii - Juha Rautio i Paivi Rautio i drugiej parze z Czech - Janowi Mokris i Verze Mokrisova. Rywalizowały 23. pary.

Równie udany był start par amatorskich. W konkurencji WDSF Open Standard drugie miejsce przypadło parze z Trójmiasta - Mateuszowi Zakrzewskiemu i Jolancie Krasińskiej, a miejsce czwarte, tancerzom ze Śląska - Kamilowi Kędra i Aleksandrze Froń. Konkurs wygrała para z Węgier - Hegyes Bertalan Janos i Kis Violetta.

W Grand Prix Tranvia 2015 wzięły udział także polskie pary młodzieżowe, które sklasyfikowane zostały w półfinale swoich konkurencji. Były to pary: Tomasz Augustynowicz i Paulina Ronowska oraz Jakub Sambor i Oliwia Babuska.

W panelu sędziowskim zasiadał pan Włodzimierz Smirnow.

P.S. - 5 maja | 21:35

2 maja, w turnieju WDSF Open Senior I Standard zatańczyła również polska para - Mariusz Budyś i Monika Budyś, która zajęła 6. miejsce. Poniżej możemy zobaczyć filmową rejestrację finału tej konkurencji. Nasza para tańczyła z numerem 73.