KLUB KIBICA / 2014 / MARZEC

Cezary Szymański & Ida Marszałek

Brno Open 2014

Dodano: 2014-03-20 | 07:09:46


W dniach 14-16 marca 2014 roku w Brnie - na czeskich Morawach, odbywał się 12. turniej WDSF World Open, w którym tradycyjnie uczestniczyła liczna grupa par z Polski.


Cezary Szymański & Ida Marszałek
foto: prywatne archiwum pary

Na uwagę zasługują miejsca Polaków w finałach wywalczone przez pary:
  • Cezary Szymański & Ida Marszałek - 4. w Rising Stars Standard
  • Karol Alwasiak & Ilona Sak - 5. w Junior I Open Latin
  • Kacper Raputa & Wiktoria Tylek - 1. w Junior II Open 10 tańców
  • Mateusz Stawowy & Sara Silva - 5. w Junior II Open 10 tańców
  • Michał Miniewicz - Nastazja Szypulska - 5. w PD Open Latin

W składzie sędziowskim nie było przedstawicieli Polski.

Poniżej komplet wyników Polaków.

Rising Stars Standard:
  • 4. - Cezary Szymański & Ida Marszałek
  • 11. - Norbert Sikora & Karolina Bieńkowska
  • 13.-14. - Paweł Stękała & Danuta Kwaśny
  • 17.-18. - Rostislav Kolesnik & Kinga Wawrzynowicz
  • 17.-18. - Radosław Tomaka & Wioleta Kiwior
  • 19.-20. - Giuseppe Bonafede & Natalia Żukowska
  • 21. - Patryk Budakiewicz & Jagoda Szkudłapska
  • 22. - Przemysław Materna & Magdalena Liwak
  • 24. - Rafał Adamczyk & Anna Karbowniczek
  • 25.-27. - Michał Lozinszek & Magdalena Guzik
  • 32. - Bartosz Skrzypek & Monika Arend
  • 35.-36. - Jakub Krasnowski & Karolina Kaczmarzyk

Rising Stars Latin:
  • 24.-25. - Bartosz Burka & Marta Szymańska
  • 27.-28. - Błażej Lewandowski & Marta Kapanowska

World Open Standard:
  • 24. - Cezary Szymański & Ida Marszałek
  • 33. - Paweł Stękała & Danuta Kwaśny
  • 37.-39. - Norbert Sikora & Karolina Bieńkowska
  • 40. - Patryk Budakiewicz & Jagoda Szkudłapska
  • 41.-42. - Przemysław Materna & Magdalena Liwak
  • 47.-48. - Giuseppe Bonafede & Natalia Żukowska
  • 55. - Rostislav Kolesnik & Kinga Wawrzynowicz
  • 57.-58. - Michał Lozinszek & Magdalena Guzik
  • 60.-61. - Radosław Tomaka & Wioleta Kiwior
  • 62.-64. - Bartosz Skrzypek & Monika Arend
  • 66.-67. - Rafał Adamczyk & Anna Karbowniczek
  • 68. - Jakub Krasnowski & Karolina Kaczmarzyk

World Open Latin:
  • 49.-50. - Bartosz Burka & Marta Szymańska
  • 53.-54. - Błażej Lewandowski & Marta Kapanowska

Junior I Open Standard:
  • 7. - Błażej Snochowski & Katarzyna Rychlicka
  • 11. - Mateusz Kowalczyk & Magdalena Dederko


Olgierd Dróżdż & Sara Litorowicz
foto: Piotr Dróżdż

Junior II Open Standard:
  • 25.-26. - Olgierd Dróżdż & Sara Litorowicz
  • 30.-31. - Piotr Świątkowski & Natalia Cicherska

Senior I Open Standard:
  • 35.-36. - Emil Gajda & Dorota Gajda

Senior III Open Standard:
  • 35. - Jan Nowak & Zofia Hasik


Cezary Wiech & Julia Vajo
foto: Małgorzata Vajo

Młodzież Open Latin:
  • 15. - Cezary Wiech & Julia Vajo
  • 26.-28. - Karol Kulawik & Julia Langier
  • 26.-28. - Kamil Plewiński & Alicja Ciesielska
  • 26.-28. - Patryk Woźniak & Emilia Jarecka

Junior I Open Latin:
  • 5. - Karol Alwasiak & Ilona Sak
  • 7.-8. - Maciej Wiech & Julia Iwanicka
  • 14. - Mikołaj Falkowski & Kornelia Andrzejczak
  • 15. - Jan Bednarz & Agnieszka Szpałek
  • 18. - Błażej Snochowski & Katarzyna Rychlicka
  • 20. - Hubert Królikiewicz & Wiktoria Jędrzejczyk
  • 21.-22. - Mateusz Kowalczyk & Magdalena Dederko

Junior II Open Latin:
  • 19.-20. - Olgierd Dróżdż & Sara Litorowicz
  • 22.-23. - Piotr Świątkowski & Natalia Cicherska

Jouvenile Open 10 tańców:
1. - Kacper Raputa & Wiktoria Tylek
6. - Mateusz Stawowy & Sara Silva

PD Open Latin
5. - Michał Miniewicz & Nastazja Szypulska


Gratulujemy wszystkim polskim parom i życzymy kolejnych sukcesów zarówno w kraju jak i za granicami.



Współpraca redakcyjna:
Pan Jacek Marszałek

Panu Jackowi serdecznie dziękujemy za "wyłuskanie", z list wyników, wszystkich polskich par startujących w Brnie !!!



Dziś jest
27 października 2021