KOMENTARZE

Artykuł: Mistrzostwa w Elblągu ... standard

powrót

Poprzednia 12345 Następna
5

~wyniki

Dodano: 2014-02-22 | 20:59
Nagle parki z Jantara błysneły formą.Jak zwykle na turniejach w Elblągu.
4

~ST

Dodano: 2014-02-22 | 20:00
Round : 4 ( 1/4 F ) - RESULTS - (Selected : 13 of 25)
QUALIFIED FOR THE NEXT ROUND
Place StNo Couple Country

12 Jeschke Wojciech - Tarasova Olga BLUE CLASSIC - Warszawa
13 Jeziorowski Michał - Kietlińska Zuzanna FEELING - Warszawa
16 Kalinowski Szymon - Grabicka Grażyna AKTT - Szczecin
20 Kuliś Szymon - Zvonova Margarita CONTRA - Warszawa
21 Le Michał - Jabłońska Sandra DUET - Warszawa
24 Longarini Giuseppe - Kapral Katarzyna CONTRA - Warszawa
26 Musioł Krzysztof - Anioł Karolina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
28 Myćka Dariusz - Freiberga Madara FEELING - Warszawa
30 Ovchinnikov Aleksander - Dudek Ewa SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
32 Paszewski Piotr - Kaczmar Monika PM - Lubin
39 Szkutnik Bartłomiej - Brychcy Agata JANTAR - Elbląg
40 Szulgo Marek - Schodnik Renata ESTELA - Olsztyn
46 Zacharewicz Michał - Czyżyk Katarzyna JANTAR - Elbląg

FOLLOWING PLACES

14 34 Sciamanna Eros - Jaglińska Anna FEELING - Warszawa
15 15 Kadłubowski Maciej - Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów
16 29 Nagórski Maciej - Froń Magdalena SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
17 1 Baran Kamil - Szymańska Karolina STYL - Kraków
17 2 Baran Maciej - Grabowska Klaudia SKT PASJA - Kraków
19 41 Szymański Cezary - Marszałek Ida MARENGO - Dąbrowa Górnicza
20 47 Zając Ariel - Zięba Monika SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
21 35 Semenenko Jaroslav - Sitarz Ewa BLUE CLASSIC - Warszawa
22 22 Lech Bartosz - Tołpa Agnieszka GRACJA - Zielona Góra
23 27 Myka Krzysztof - Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość
23 48 Zakowicz Kacper - Okulska Anna LATINO CAFE - Gdynia
25 37 Skrzydłowski Dawid - Kowalik Małgorzata OLIMP - Wrocław
3

~wyniki dorośli

Dodano: 2014-02-22 | 19:23
1 Baran Kamil - Szymańska Karolina STYL - Kraków
2 Baran Maciej - Grabowska Klaudia SKT PASJA - Kraków
12 Jeschke Wojciech - Tarasova Olga BLUE CLASSIC - Warszawa
13 Jeziorowski Michał - Kietlińska Zuzanna FEELING - Warszawa
15 Kadłubowski Maciej - Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów
16 Kalinowski Szymon - Grabicka Grażyna AKTT - Szczecin
20 Kuliś Szymon - Zvonova Margarita CONTRA - Warszawa
21 Le Michał - Jabłońska Sandra DUET - Warszawa
22 Lech Bartosz - Tołpa Agnieszka GRACJA - Zielona Góra
24 Longarini Giuseppe - Kapral Katarzyna CONTRA - Warszawa
26 Musioł Krzysztof - Anioł Karolina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
27 Myka Krzysztof - Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość
28 Myćka Dariusz - Freiberga Madara FEELING - Warszawa
29 Nagórski Maciej - Froń Magdalena SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
30 Ovchinnikov Aleksander - Dudek Ewa SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
32 Paszewski Piotr - Kaczmar Monika PM - Lubin
34 Sciamanna Eros - Jaglińska Anna FEELING - Warszawa
35 Semenenko Jaroslav - Sitarz Ewa BLUE CLASSIC - Warszawa
37 Skrzydłowski Dawid - Kowalik Małgorzata OLIMP - Wrocław
39 Szkutnik Bartłomiej - Brychcy Agata JANTAR - Elbląg
40 Szulgo Marek - Schodnik Renata ESTELA - Olsztyn
41 Szymański Cezary - Marszałek Ida MARENGO - Dąbrowa Górnicza
46 Zacharewicz Michał - Czyżyk Katarzyna JANTAR - Elbląg
47 Zając Ariel - Zięba Monika SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
48 Zakowicz Kacper - Okulska Anna LATINO CAFE - Gdynia
2

~wyniki dorośli

Dodano: 2014-02-22 | 18:32
1 Baran Kamil - Szymańska Karolina STYL - Kraków
2 Baran Maciej - Grabowska Klaudia SKT PASJA - Kraków
12 Jeschke Wojciech - Tarasova Olga BLUE CLASSIC - Warszawa
13 Jeziorowski Michał - Kietlińska Zuzanna FEELING - Warszawa
15 Kadłubowski Maciej - Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów
16 Kalinowski Szymon - Grabicka Grażyna AKTT - Szczecin
20 Kuliś Szymon - Zvonova Margarita CONTRA - Warszawa
21 Le Michał - Jabłońska Sandra DUET - Warszawa
22 Lech Bartosz - Tołpa Agnieszka GRACJA - Zielona Góra
24 Longarini Giuseppe - Kapral Katarzyna CONTRA - Warszawa
26 Musioł Krzysztof - Anioł Karolina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
27 Myka Krzysztof - Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość
28 Myćka Dariusz - Freiberga Madara FEELING - Warszawa
29 Nagórski Maciej - Froń Magdalena SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
30 Ovchinnikov Aleksander - Dudek Ewa SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
32 Paszewski Piotr - Kaczmar Monika PM - Lubin
34 Sciamanna Eros - Jaglińska Anna FEELING - Warszawa
35 Semenenko Jaroslav - Sitarz Ewa BLUE CLASSIC - Warszawa
37 Skrzydłowski Dawid - Kowalik Małgorzata OLIMP - Wrocław
39 Szkutnik Bartłomiej - Brychcy Agata JANTAR - Elbląg
40 Szulgo Marek - Schodnik Renata ESTELA - Olsztyn
41 Szymański Cezary - Marszałek Ida MARENGO - Dąbrowa Górnicza
46 Zacharewicz Michał - Czyżyk Katarzyna JANTAR - Elbląg
47 Zając Ariel - Zięba Monika SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi - Gliwice
48 Zakowicz Kacper - Okulska Anna LATINO CAFE - Gdynia
1

~ja

Dodano: 2014-02-22 | 17:13
proszę o skopiowanie bieżących wyników kat. dorośli...jakaś wtyczka mi wysiadła i nie mogę obejrzeć wyników live.z góry dziękuje
Poprzednia 12345 Następna

Dziś jest
5 października 2022