KLUB KIBICA / 2011 / PAŹDZIERNIK

Jacek Jeschke & Hanna Żudziewicz

Turniej w Bratysławie

Dodano: 2011-11-02 | 07:44:25


Bratysława była dla nas słoneczna i radosna. Wprawdzie ilościowo więcej par było z Ukrainy, czy też Węgier, ale za to nasze pary - przez dwa dni turnieju "Cena Alexandra Dubceka 2011" - znakomicie brylowały na parkiecie PKO w Bratysławie, na Słowacji.


Jacek Jeschke & Hanna Żudziewicz
foto i współpraca redakcyjna: Andrzej Jakubowski

Dzień pierwszy (sobota, 29 października 2011), to przede wszystkim wytańczone w pięknym stylu przez Jacka Jeschke i Hannę Źudziewicz pierwsze miejsce w WDSF International Open Standard . Od pierwszej do ostatniej rundy, jak zawsze, bardzo elegancko i w znakomitej kondycji.

W stylu standardowym szóste - finałowe - miejsce przypadło Markowi Szulgo i Renacie Schodnik - pierwszy finał tej pary w konkurencji rangi WDSF International Open. Z kolei w półfinale na 9. miejscu uplasowali sie Artur Kozuń i Kamila Wierzyńska, którzy wygrali także turniej w klasie A Latin.

Nasza młodzież nie dała szans innym reprezentantom. Edgar Sztuce vel Stuzmania i Justyna Barycka bezapelacyjnie wygrali Standard i Latin, a w finale turnieju młodzieży w stylu Standard na 5. miejscu znaleźli się Wojciech Michalik i Paulina Grzybek.


Drugiego dnia (niedziela, 30 października 2011) w turnieju WDSF Open Latin pięknie zatańczyli, reprezntujący profesjonalny poziom lublinianie - Piotr i Magdalena Kordaszewscy i zdobyli medalowe srebro. Pierwsze miejsce wytańczyli Rosjanie Igor Gorokhov - Ekaterina Polevtsova.

Dwa dni turnieju na Słowacji, którego głównym organizatorem był Pan Miroslav Balun, były bardzo emocjonujące i pozytywnie zaakcentowane przez naszych reprezentantów. Gratulujemy!

WYNIKI:

Niżej podpisany miał przyjemność pracować w panelu sędziowskim reprezentując Polskę.

A już wkrótce przede mną kolejne turnieje:

Welttanzgala w Dreźnie (Niemcy) - 5 listopada,
Hradec Kralove Open 2011 (Czechy) - 12-13 listopada,
Saint Petersburg Cup 2011 (Rosja) - 26-27 listopada.Andrzej Jakubowski
Komentarze: 5 Ostatnio dodany: 2011-11-06 | 01:10

Dziś jest
28 września 2022