KOMENTARZE

Artykuł: ME Młodzieży Latin

powrót

42

~Y

Dodano: 2009-06-24 | 22:01
Czytając niektóre komentarze można dojśc do wniosku, że piszą je frustraci! podszyci niezrozumiałą zazdrością i niezdrową emocją.
Obie pary tańczą na podobnym poziomie. Potwierdziły to MP i ME. Różnica 2 skreśleń, to żadna różnica i każdy zaiteresowany o tym dobrze wie. Sytuacja na MŚ może być odwrotna, ale i tak nie będzie to jakoś oszałamiająca różnica miejsc. Która para lepsza, to rzecz gustu, a dla sędziów - upodobań.
Raczej życzyłbym obu parom razem i każdemu partnerowi/partnerce z osobna, dalszego rozwoju swoich tanecznych umiejętności.
Kubie i Poli życzę dalszych sukcesów w tym nowym zestawieniu i wytrwałości ... do kolejnych MP itd.
Pawłowi i Agnieszce udanych startów na MŚ i .... w Amatorach.
41

~***************

Dodano: 2009-06-24 | 21:57
Para- Kaczorowska- Milcarz posiada olbrzymią charyzmę i za to należy im się szacunek, a nie przykre komentarze. To, co lubią, robią
z wdziękiem ( obok umiejętności), którego często brakuje wśród par.
Pewnie dlatego są nielubiani. A propos- jest to przemiła para, chociaż na pozór się nie wydaje.
40

~brno

Dodano: 2009-06-24 | 21:50
dodam że z tego co pamietam był remis na 4 pierwszych miejscach... fuks - tam naprawdę były denne pary..HAHAHA
39

~do 37

Dodano: 2009-06-24 | 16:02
Turniej w Brnie, mało par, same czeskie,nieznane... Niewątpliwie to "rewelacyjny" wynik Kaczorowskiej i Milcarza! Lepiej było się nie ośmieszać i nie podawać tego przykładu.....
38

~!!!

Dodano: 2009-06-24 | 14:58
Dobry wynik to zrobił Kuba z Polą i dla nich wielkie brawa i gratulacje!!!:))) są pierwszy rok w tej kategorii a już tak dobrze wypadli! Życzę im dalszych sukcesów!!!!!!!
37

~pytanie

Dodano: 2009-06-24 | 14:10
A ja mam pytanie - kto wygrał turniej w Brnie w tym roku ? Czyżby właśnie nie Kaczorowska-Milcarz ? A może to nie jest "zagranica" ? Wiem, wiem - zaraz będą komentarze dotyczące oceny tego turnieju - że pewnie słaby poziom, słabe pary... Cóż - to naprawdę nasza wada narodowa - zamiast cieszyć się, że obie pary osiągnęły dobry wynik, to zaczynają się głupie komenatarze. I z pewnością komentują to te osoby, które nigdy nawety takiego "słabego" wyniku jak Kaczorowska - Milcarz nie osiągnęły...
36

~;/

Dodano: 2009-06-24 | 13:58
Dobry tancerz/tancerka nie musi na forum udowadniać,że jest dobry. Świadczą o tym wyniki,gdy tych naprawdę dobrych brak,to właśnie pojawiaja się żałosne reklamo-wpisy umieszczane najprawdopodobniej przez samych tancerzy lub ich rodziców:/// W tańcu siedzę od prawie 15 lat i pamiętam taneczne zmagania tancerzy,o których tu mowa. Ktoś ponożej napisał o sukcesach pary Milcarz-Kaczorowska,sprawdziłe m jeszcze żeby czegoś nie przeoczyc i żadnego sukcesu tej pary na arenie miedzynarodowej nigdzie nie odnotowano! Mieli dobre wyniki w Polsce w pierwszym roku youth,nie potwierdzone jednak za granica, w drugim roku w tej kategorii już przegrywali z kilkoma parami regularnie w Polsce,za granicą nadal żadnego dobrego wyniku,w tym roku wygrali MP w lacinie,ale znów nie potwierdzili formy na ME. Biorąc pod uwagę osobno rozwój taneczny Pawła i Agnieszki,niewatpliwie Paweł rozwijał się lepiej i miał dużo lepsze osiągnięcia w tańcu niż Agnieszka do czasu gdy staneli razem jako para. Takie są fakty,wnioski do wyciągniecia.
35

~k.

Dodano: 2009-06-24 | 10:15
CORTE nie ma juz gwiazd. Ostatnia właśnnie zgasła a mlodych i utalentowanych par w tym klubie nie ma.
34

~a propos

Dodano: 2009-06-23 | 22:18
co się dzieje z inną gwiazdą corte Piaseczną?
33

~To

Dodano: 2009-06-23 | 17:51
własnie każdy tancerz przy Agnieszce sie rozwija bardzo dynamicznie, a potem Jej progress jest szybszy a partnerzy zostają w tyle. Jak nie wiesz jakie pasmo sukcesów odnosi Kaczorowska ze swoimi partemnrami i porównujesz ją do sukcesów Piasecznej w kategoriach dzieciecych to znaczy,że masz kiepskie pojecie o umiejętnosciach tanecznych tych partenrek.
32

~Ad obu par.

Dodano: 2009-06-23 | 16:43
Może więc zacznę od pary Paweł i Agnieszka. Brak postępów, stoją w miejscu, taniec oparty w większości na dobrej choreografii i trochę na nazwiskach..On-nie najlepsza technika, słaba praca bioder.Ona-wdzięk, umie się sprzedać na parkiecie(za granicą już trochę mniej), wcale nie lepsza od Pawła.Jak tak dalej będą tańczyć, to w amatorach przepadną.
A teraz para Kuba i Pola.W parze całą robotę wykonuje Kuba.On-technicznie w miarę dobry, lepszy od Pawła, przegina z reklamą swojego wizerunku.Ona-słaba technicznie(wystarczy popatrzeć na inne partnerki), z ostatnim parnerem brak sukcesów.Przy większej pracy mogą być duże sukcesy.
31

~Do I???

Dodano: 2009-06-23 | 11:37
A jakież to pasmo sukcesów odnosi para Milcarz-Kaczorowska???? Niezłe wyniki jedynie w Polsce,na turniejach zagranicznych nie zrobili nawet jednego dobrego wyniku! A co do porównywania,żeby wyrażać jakieś opinie,trzeba mieć do tego podstawy. Przeczysz faktom!!! To żałosne twierdzić,że Kaczorowska jest taka super że każdy partner dla niej za słaby i stąd kiepskie wyniki, to po prostu żenujące! Mnie zastanawia to dlaczego każdy zdolny,dobry tancerz z którym ona zaczyna tańczyć nagle przestaje sie rozwijać i ogólnie brak progresji pary??!!
30

~you

Dodano: 2009-06-23 | 00:54
SUPER ! GRATULACJE DLA POLI I LIPY!
Już na Mistrzostwach Polski byliście lepsi od Milcarza i jego pogiętych kolan w cha-chy. Milcarz z Kaczorowską, z naciskiem na partnerkę to przede wszystkim charyzma, techniki i prawdziwej jakości zdecydowanie brak.
29

~I

Dodano: 2009-06-22 | 22:06
Borecki na poziom yuoth dla Kaczorowskiej był za słaby i Milcarz na poziom amatorów dla Niej jest już troche za słaby. Kaczorowska ma świetne wyczucie jesli chodzi o partnerów. To,że Milcarz zmienił Piaseczną na Kaczorowką to super, bo stanowia z Agą w młodzieżowej kategorii świetną parę odnoszącą pasmo wielu, wielu sukcesów.
A co do sukcesów to najwiekszy w ME w kat. młodziezy w st. to nasi super tancerze -Mistrzowie Europy - Jacek Jeschke i Wiktoria Wior!!!!
Przy tej okazji jeszcze raz dla Nich gratulacje!!!
28

~oko

Dodano: 2009-06-22 | 21:07
ZacZnijmy od tego, że Paweł z Agnieszką mają bardzo przeciętną technikę, brakuje podstawowych akcji w ciele, ich taniec przez to jest bardzo powierzchowny. Bazują na ciekawych choreografiach, wyuczonych schematach, i ogromnej charyzmie partnerki. Nie rozwijają się, choć oboje są zdolni. Kuba z Polą to ich przeciwieństwo, najlepiej technicznie wyszkolona para w tej kategori w Polsce. Oni umieją tańczyć!!! Oni wiedzą co z czego wynika w tańcu, nie odgrywają scenek teatralnych, tylko używają głowy i swojego ciała. Mają o tym pojęcie, są dobrze wytrenowani.

Dziś jest
25 czerwca 2022