KLUB KIBICA / 2009 / LUTY

Mistrzostwa Polski Latin

Dodano: 2009-02-21 | 13:15:57


Aktualizacja 20:38
MISTRZOSTWA ZAKOŃCZONE.
Tuż przed zakończeniem pierwszego dnia Mistrzostw Polski w Lublinie, Przemek Socik, SMS-uje: "Kontrowersyjne wyniki, sędziowie wygwizdani. Nic nie jest jeszcze przesądzone."



Finaliści, Mistrzowie Polski PTT i FTS 2009 Dorośli - Latin:

  1. Łowicki Przemysław & Sigvaldadottir Asta
  2. Radziejowski Krystian & Maczek Sylwia
  3. Suchocki Andrzej & Piecewicz Natalia
  4. Fiksa Marek & Jurecka Kinga
  5. Mika Norbert & Ramiączek Anna
  6. Kordaszewski Piotr & Kordaszewska Magdalena


Finaliści, Mistrzowie Polski PTT i FTS 2009 Junior II - Standard:

  1. Urbański Paweł & Szostek Karolina
  2. Winowski Arian & Michalczyk Sandra
  3. Kopczyński Adrian & Głebocka Natalia
  4. Mikrzak Maciej & Le Sylwia
  5. Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Baranowska Magdalena
  6. Dziedzic Oskar & Gałek Adriana


Gratulujemy wszystkim parom, a Mistrzom A.D. 2009 w szczególności.



Tak relacjonowaliśmy przebieg Mistrzostw od godz. 13:15:

Zmagania par rozpoczęte. Wszyscy wydają się być przygotowani do Mistrzostw Polski PTT i FTS 2009. Blisko 80 par tanecznych, od 1/16 finału rozpoczęło sobotnie, gorące, zmagania o tytuł najlepszych tancerzy towarzyskich w tańcach Latynoamerykańskich.

Twist Service w miarę możliwości będzie informował o przebiegu Mistrzostw.
Z tego co nam wiadomo (godz. 13:18), pary Dorosłe zakończyły baraże i aktualnie rozgrywana jest 1/8 finału w tej konkurencji.

Po więcej szczegółów z Mistrzostw zapraszamy na stronę Pana Zbigniewa Sieduszewskiego (Relacja z MP 2009 Lublin), który na bieżąco stara się zaspokoić ciekawość kibiców nieobecnych na hali w Lublinie.

Aktualizacja 14:35

Ćwierćfinaliści par Dorosłych - 26 par (nr obok nazwisk - to numery startowe par):
(przekazał Przemek Socik, przebywający na Mistrzostwach w Lublinie)

1. Bartelik Paweł & Dąbek Paulina
5. Demucha Grzegorz & Tomaszewska Liwia
9. Fedko Adam & Majewska Paulina
10. Fiksa Marek & Jurecka Kinga
12. Fiszer Dawid & Rawska Katarzyna
17. Janecki Rafał & Piaseczna Anna
19. Jeleń Ernest & Woronko Karolina
25. Kordaszewski Piotr & Kordaszewska Magdalena
32. Kurczyński Tomasz & Telka Anna
34. Latushkin Olexandr & Kłos Diana
36. Łowicki Przemysław & Sigvaldadottir Asta
39. Mika Norbert & Ramiączek Anna
41. Modrzynski Przemysław & Geldner Magdalena
42. Muchewicz Paweł & Urban Karolina
43. Muller Robert & Jurga Aleksandra
46. Niewiadomski Marcin & Żurawska Katarzyna   
47. Nosal Mariusz & Fitał Marlena
49. Pawłowski Damian & Ostrowska Marika
50. Piecyk Rafał & Szypulska Nastazja
54. Psciuk Krzysztof & Heinze Monika
56. Radziejowski Krystian & Maczek Sylwia
58. Sadcza Michał & Filipczuk Paulina
65. Suchocki Andrzej & Piecewicz Natalia
66. Szelest Piotr & Ciok Dorota
82. Żegleń Jakub & Biernat Paulina
83. Żukowski Tomasz & Petrishcheva Polina

Aktualizacja 18:09

1/2 Finału par Dorosłych - 14 par:
(przekazał Przemek Socik)

1. Bartelik Paweł & Dąbek Paulina
10. Fiksa Marek & Jurecka Kinga
17. Janecki Rafał & Piaseczna Anna
19. Jeleń Ernest & Woronko Karolina
25. Kordaszewski Piotr & Kordaszewska Magdalena
36. Łowicki Przemysław & Sigvaldadottir Asta
39. Mika Norbert & Ramiączek Anna
46. Niewiadomski Marcin & Żurawska Katarzyna   
54. Psciuk Krzysztof & Heinze Monika
56. Radziejowski Krystian & Maczek Sylwia
58. Sadcza Michał & Filipczuk Paulina
65. Suchocki Andrzej & Piecewicz Natalia
66. Szelest Piotr & Ciok Dorota
83. Żukowski Tomasz & Petrishcheva Polina

Aktualizacja 19:15

Finał par Dorosłych:
(przekazał Przemek Socik)

  • Fiksa Marek & Jurecka Kinga
  • Kordaszewski Piotr & Kordaszewska Magdalena
  • Łowicki Przemysław & Sigvaldadottir Asta
  • Mika Norbert & Ramiączek Anna
  • Radziejowski Krystian & Maczek Sylwia
  • Suchocki Andrzej & Piecewicz Natalia

Aktualizacja 16:18

1/2 Finału Junior II - Standard:

101. Amerek Kamil & Walczak Aleksandra
107. Dziedzic Oskar & Gałek Adriana
108. Firląg Piotr & Dąbrowska Ewelina
115. Kledzik Bartosz & Kordyś Aneta
117. Kopczyński Adrian & Głebocka Natalia
118. Kopczyński Filip & Koćko Zuzanna
127. Mikrzak Maciej & Le Sylwia
131. Połec Jakub & Duszna Kinga
133. Rasiński Maciej & Michalik Martyna
134. Ratajski Jakub & Polanowska Patrycja
141. Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Baranowska Magdalena
144. Urbański Paweł & Szostek Karolina
145. Winowski Arian & Michalczyk Sandra

Aktualizacja 18:47

Finał Junior II - Standard:

  • Dziedzic Oskar & Gałek Adriana
  • Kopczyński Adrian & Głebocka Natalia
  • Mikrzak Maciej & Le Sylwia
  • Sztuce Vel Stuzmania Edgar & Baranowska Magdalena
  • Urbański Paweł & Szostek Karolina
  • Winowski Arian & Michalczyk Sandra

Komentarze: 92 Ostatnio dodany: 2009-03-02 | 11:44

Dziś jest
29 listopada 2021