KLUB KIBICA / 2009 / STYCZEŃ

Marek i Paulina w Anglii

Dodano: 2009-01-19 | 21:57:57


Od "medalowego" - trzeciego - miejsca rozpoczęli Nowy Rok Marek Kosaty i Paulina Glazik, którzy minionym tygodniu, 14 stycznia 2009, zatańczyli na BDF Star Championship 2009 w Gatwick (Anglia).Turniej, w którym zatańczyło 26 par, został zorganizowany przez Ballroom Dancers' Federation w luksusowym kompleksie hotelowym Efingham Park Copthorne Hotel. Lindsey Hillier-Tate w swoim raporcie z turnieju (www.bdfonline.info) o Marku i Paulinie napisała:

"Na trzecim miejscu uplasowali się Marek Kosaty i Paulina Glazik z Polski. Dla mnie to ta para dziś pokazała najwiekszą poprawę. Od początkowych rund wyróżniali się na parkiecie. Wszystkie moje notatki o nich są pozytywne. Dobre pokrycie parkietu, ruch, dynamika."

Turniej wygrała chińska para Chao Yang & Yiling Tan, drugie miejsce przypadło reprezentantom Irlandii - Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso. Wyniki na DanceSportInfo.net.

Aktualnie Marek z Pauliną przebywają w Anglii, gdzie wezmą udział w rozpoczynającym się jutro (20.01.2009 r.) UK Championships 2009 w Bournemouth. W niedzielę 25 stycznia 2009 roku zaś zatańczą w IDSF International Open Standard w fińskim Tampere.
Więcej o tym turnieju na Tampere Winter Dance Festival.

Twist Service gratuluje parze ubiegłotygodniowego wyniku,
i życzy połamania obcasów na najbliższych turniejach.
Adam Socik

Dziś jest
9 sierpnia 2022