TANIEC TOWARZYSKI

BeReady Masters Cup - Ożarów Mazow.

BeReady Masters Cup - Ożarów Mazow.

Dodano: 2020-10-14 | 22:21:21


BeReadyMastersCup ... Pomysł narodził się w lutym 2019 roku. Wtedy spotkało się czworo pasjonatów tańca. Dwie rodziny, czworo przyjaciół, i dwa rożne światy biznesu.


Kamila Kajak-Mosejcuk, Łukasz Wargala
Andrej Mosejcuk, Joanna Wargala

foto: Tomasz Reindl

Od pomysłu do realizacji tanecznego wydarzenia - BeReadyMastersCup minęło blisko 1,5 roku. Mimo trudnej sytuacji, dyktowanej przez wszechobecną pandemię, w Ożarowie Mazowieckim, w Hotelu Mazurkas, 10 i 11 października 2020, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski PTT, Mistrzostwa Polski PTT w show, Mistrzostwa Polski Pro-Am oraz turnieje Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim.


Śledząc w Internecie reakcje uczestników o BeReadyMastersCup zauważyliśmy praktycznie same pochlebne opinie o: doskonałej organizacji, punktualności, miejscu wydarzenia, wspaniałych nagrodach dla par ... Gratulujemy!

Organizatorzy tak podsumowali to wydarzenie:

"BeReadyMastersCup ... Pomysł narodził się w lutym 2019 roku. Wtedy spotkało się czworo pasjonatów tańca. Dwie rodziny, czworo przyjaciół, i dwa rożne światy biznesu. Kamila i Andrej planowali zorganizować imprezę sportową. Joanna i Lukasz Pro-Am. Wpadliśmy na pomysł, aby wspólnie zorganizować piękną imprezę taneczną na najwyższym poziome. Dostaliśmy kredyt zaufania PTT, oraz WDC na organizację Mistrzostw Europy, Super Pucharu Świata, Akademickich Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Pro-Am. Pandemia pokrzyżowała plany nam, i całemu światu...
Po wielokrotnych zmianach terminu, w końcu udało się zorganizować imprezę dużo mniejszą niż była planowana, jednak mamy nadzieję, że magiczną. Włożyliśmy w nią masę wysiłku, ambicji, serca. Stres był ogromny. Każdy organizator doskonale wie, jak niełatwo jest zorganizować imprezę taneczną, a w czasach pandemii - niestety - jeszcze trudniej... Ogromne ograniczenia..., stworzenie systemu tak, aby zapewnić wszystkim uczestnikom poczucie bezpieczeństwa, komfort, oraz mimo wszystko staranie się, aby każdy był zadowolony. Nie było to łatwe, ale chyba się udało.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wielu osobom które przyczyniły się do tego, że tak się stało.W tym turnieju jest cząstka każdego, kto brał w nim udział, za co OGROM PODZIĘKOWAŃ."


BeReadyMastersCup - Ożarów Mazow. 2020


Więcej informacji o BeReadyMastersCup i poturniejowych refleksji znajdziecie na Facebook'u. Na FB zobaczycie także wiele wspaniałych fotografii autorstwa Tomka Reindla.Wyniki:

Dziś jest
3 grudnia 2021