TANIEC TOWARZYSKI

Kacper Greczyński i Nicole Billings

Sezon turniejowy 2020/2021 rozpoczęty!

Dodano: 2020-09-20 | 19:02:27


Sezon turniejowy 2020/2021, w tym szczególnym covid-owym czasie, rozpoczął się z przytupem. Za nami WDSF Mistrzostwa Europy w 10 tańcach, turniej na Litwie, i oczywiście w Polsce, w Dobrzeniu Wielkim.


Kacper Greczyński i Nicole Billings
WDSF Open Youth Latin - II miejsce


Litwini, w ostatniej chwili otworzyli swoje granice dla Polaków, i tym sposobem, kilka naszych, polskich, par zawitało na turniejowy parkiet Sun City Cup 2020 w Siauliai, na północy Litwy.

Najbardziej aktywni, z polskich par, byli Kacper Greczyński i Nicole Billings (Amber Kołobrzeg), którzy zatańczyli w 4. konkurencjach: WDSF Open Youth Standard i Latin oraz WDSF Open poniżej 21 lat, również, w obu stylach. W każdej konkurencji zajęli 2. miejsce, poza U21 Latin, w której byli na 3. miejscu.Marek i Krystyna Wasilewscy - Senior III ST

Dwie pary przybyły do Siauliai, z klubu Promenada Augustów:
  • Mateusz Klekotko i Nikola Piotrowska - zajęli 4. miejsce w dziecięcym Grand Prix (DSE European Childern GP) - w konkurencji Junior I Standard,
  • Marek i Krystyna Wasilewscy - stanęli na drugim stopniu podium w konkurencji Senior III Standard,

i jedna młodzieżowa para z Impet Team Warszawa - Mykyta Niezhentsev i Zofia Filińska, która wytańczyła w stylu standardowym 6. miejsce.

Wśród sędziów - Polskę - reprezentował Szymon Kuliś.

Wyniki:

Dziś jest
27 listopada 2021