FORMACJE TANECZNE

Radom Open 2018

Radom Open 2018

Dodano: 2018-03-01 | 07:35:37


24 marca 2018 roku, po raz siódmy, odbędzie się Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych "Radom Open 2018".


Wydarzenie odbędzie się w hali sportowej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu przy ulicy Chrobrego 29 C. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Radomia przystąpią krajowe i zagraniczne formacje latynoamerykańskie i standardowe.

Radom Open na dobre wpisał się w kalendarz turniejów, w których warto wziąć udział ze względu na wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę, o którą dbają organizatorzy i pomysłodawcy wydarzenia Państwo Monika i Cezary Gruszka - właściciele Akademii Tańca CMG.

W poprzednich edycjach Radom Open wzięło udział ponad 1 400. uczestników z 70. zespołów z Polski, Austrii, Węgier, Czech i Słowacji. Jak co roku, tak i w bieżącym, spodziewamy się, że rywalizacja będzie bardzo zacięta, a w turnieju weźmie udział czołówka polskich i zagranicznych formacji tanecznych, które zaprezentują się w kategoriach:

  • dziecięco - młodzieżowej do 12 lat,
  • dziecięco - młodzieżowej do 15 lat,
  • dziewczęcych formacji latynoamerykańskich do 12 lat,
  • dziewczęcych formacji latynoamerykańskich do 15 lat,
  • dziewczęcych formacji latynoamerykańskich powyżej 15 lat,
  • formacji latynoamerykańskich powyżej 15 lat,
  • formacji standardowych.

Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych "Radom Open", to ogromna promocja tańca, zachęcanie do uprawiania sportu i aktywności fizycznej, a z drugiej strony jest to także promocja Radomia nie tylko na szczeblu krajowym, ale w również na arenie międzynarodowej.Radom Open 2017
foto: materiały redakcyjne

Akademię Tańca CMG reprezentować będą cztery zespoły: Akademia Malucha CMG, debiutujące "CMG Kids" i "CMG Junior", który wystąpi w kategorii dziecięco - młodzieżowej do 15 lat oraz formacja latynoamerykańska "CMG Radom" – czterokrotny Mistrz Polski PTT i FTS w kategorii do 15 lat, wielokrotny złoty medalista turniejów w Austrii i na Węgrzech. Zespoły trenują pod okiem Cezarego Gruszki i Marka Michalkiewicza.

W imieniu organizatorów, uczestników oraz rodziców zespołu CMG Radom serdecznie zapraszamy wszystkie formacje do wzięcia udziału w tanecznym wydarzeniu - Radom Open 2018. Informacje szczegółowe uzyskać można pod adresem: cmg@poczta.onet.pl, zaś Telewizja Zebrra.TV przeprowadzi bezpośrednią transmisję.

Życzymy powodzenia wszystkim formacjom biorącym udział w VII Międzynarodowym Turnieju Radom Open 2018.

W imieniu formacji CMG Radom
- Katarzyna Sławińska -
dumna mama tancerki z CMG Radom!

Komentarze: 2 Ostatnio dodany: 2018-03-11 | 14:07