KOMENTARZE

Artykuł: Mistrzowski maraton czas zacząć!

powrót

Poprzednia 12 Następna
22

~Rk

Dodano: 2016-12-05 | 19:45
jakby dobrze policzyć to formacji jest całkiem dużo, tylko niewiele wychodzi poza lokalne środowiska - z różnych powodów.
W samym Oświęcimiu można rozegrać niezły turniej tylko z lokalnych formacji (zwłaszcza dziecięcych); z nich potem wyrasta Efekt, Elita, Flesz itp.
Wodzisławski mix - to samo, z okolicy zjeżdża się dużo dziecięcych zespołów również w tej kategorii tańca.
Baza jest, ale co z tego - to nie jest tani sport, kieszenie rodziców mają swoje dno.
Proza życia.
21

~ja

Dodano: 2016-12-05 | 16:17
dobrze ze jest kilka formacji że im się chce że powstają nowe bo to droga impreza i jak widać po standardzie kończą się pieniądze to i formacje się kończą
20

~Gg

Dodano: 2016-12-05 | 13:33
po to właśnie stworzono system lig, równiez w tańcu - żeby pojedynczy wystep ( ijego ocena) nie kreowały hierarchii formacji w kraju.
Liczy się uśredniony wynik z całego sezonu, który niejako naprawia tę subiektywnośc oceny występów formacji przez poszczególne składy sędziowskie. Ale to wymaga rozegrania kilku/kilkunastu turniejów w tej samej obsadzie formacji.
z jedenj strony nierealne (na razie ?) w naszych warunkach, z drugiej strony uczestniczące formacje są nieźle 'wytańczone' w warunkach współzawodnictwa i nie moga narzekać na brak okazji do startów

A na koniec i tak rozgrywane są mistrzostwa kraju, gdzie decyduje i subiektywna ocena sędziów, i forma konkretnego dnia, kontuzje itp. I nominacja na mś zależy od tego jednego wystepu a nie całego sezonu.
19

~Tn do 17

Dodano: 2016-12-05 | 12:50
Może coś w tym jest. Rzeczywiście zawsze będzie ktoś, kto nie będzie się zgadzał z miejscami przyznanymi przez sędziów.
18

~wyniki MŚ Standard

Dodano: 2016-12-05 | 09:17
17

~Do Tn

Dodano: 2016-12-05 | 08:38
Nawet jeśli pewnego dnia wszystkie wymienione formacje wystartują na tym samym turnieju w tej samej kategorii to niespecjalnie da nam to pojęcie która z nich jest najlepsza, lepsza itp. Jak sam zauważyłeś (zauważył Pan, nie chcę urazić) piziom jest raczej wyrównany w czołówce a w takiej sytuacji wynik jest w pewnym sensie przypadkowy (dla różnych zestawów sędziowskich będzie inny za każdym razem).
Poza tym zawsze ktoś będzie kwestionował kolejność na podium - tak jak robisz ( robi Pan) to w swoim mailu poniżej poddając w wątpliwość wygraną Gracji na mp ptt. To tak jak w boksie - jak nie ma nokautu to każdy wynik może się zdarzyć, to ocenna dyscyplina.

Obiektywizm dobra rzecz, ale cholernie trudna :))

Pozdrawiam, życzę powodzenia CMG i Efektowi, walczcie i dajcie z siebie wszystko.
16

~Tn

Dodano: 2016-12-05 | 00:25
Obiektywizmu trochę...Podawajcie Państwo argumenty dlaczego tak uważacie a nie, że piszecie coś takiego jak no. "Formacja XYZ jest lepsza od ZXZ". Elita była kiepska rok temu, to prawda techniki im brakowało co było widać. Obecnie oceniam tą formację jako jedną z lepszych w Polsce(jako czołówkę formacji w Polsce uważam Cmg, Efekt, Elitę i Grację dla ścisłości). Ale nie mogę stwierdzić, ktora formacja jest najlepsza. Jakby nie patrzeć nigdy te formacje nie brały udział w 1 1 turnieju to raz. Dwa- Na MP Gracja " wygrała z Elitą co jak dla mnie i wielu innych ludzi jest bardzo dyskusyjne. Cmg wygrało z Efektem na "mistrzostwach" o ktorych nikt nie wiedział.
15

~Oo

Dodano: 2016-12-04 | 21:48
A ten swoje ......
Nie byla lepsza w zeszlym roku , nie byla lepsza w tym.
Byla lepsza w wiedniu ale to nie dalo nominacji
Tyle
14

~do 13

Dodano: 2016-12-04 | 21:42
Ej sorry ale Elita już udowodniła że jest lepsza... a nie jedzie z powodu układów i kolesiostwa.
13

~oo

Dodano: 2016-12-04 | 20:04
ludzie, dajcie juz na luz.
w 2016 na mś jedzie cmg i efekt, ile byście nie pluli to i tak sie nie zmieni.

uwazasz że twoja formacja jest lepsza ? może jest, udowodnij to w przyszlorocznych mp fts i zdobądź nominacje, bedziesz miał okazję w krakowie. droga do finału mś jest otwarta dla wszystkich, wystarczy wyjść na parkiet i rzucić sędziów na kolana. a potem to samo na mś, dokopac Niemcom, Rosjanom, Austriakom, Holendrom i Mongołom, ze o reszcie 'cieniasów' nie wspomnę. pudło ma 3 miejsca, a 6 tańczy w finale - pokaż nam na parkiecie jaki z ciebie mistrz.
bo na razie niektórzy tutaj to mistrzowie podgryzania, kopania po kostkach i tanich fauli.
12

~Heh

Dodano: 2016-12-04 | 19:52
Po turnieju w Wiedniu widać, że CMG raczej Bremy nie zawojuje, 0 skresleń w eliminacjach i 10-1 miejsce. Elita 7, ale kto by na to patrzył...
11

~Jeszcze raz Tłumaczyć

Dodano: 2016-12-04 | 13:49
NO chyba trzeba jeszcze raz wytłumaczyć....CMG BYŁO w PTT !!! musieli tańcząc Mistrzostwa w Białymstoku wykupić za każdego tancerza składkę członka PTT. Czyli byli w PTT tle że nie musieli licencji kupować ale członkami PTT byli bo wykupili składkę członkowską - każdy zawodnik taki był wymóg aby zatańczyć...więc proszę nie robić ściemy że nie byli w Ptt i akurat mogli. bo inne formacje nawet będąc w PTT mogły sobie później wykupić licencje w FTS i być w FTS. Jeżeli wcześniej nei miały licencji FTS i nei były zawieszone akurat w danym momencie po mistrzostwach PTT. A jeżeli wcześniej formacja nei miała licencji FTS to spokojnie po mistrzstwach w Białymstoku mogła sobie wykupić licencję w FTS i tańczyć.

Więc proszę nie używać tłumaczeń bez pokrycia ze ktoś był czy nie był w jakiejś federacji...
10

~ja

Dodano: 2016-12-04 | 13:28
To nie chodzi o to ktore miejsce by zajela inna formacja w Bremen tez nie bedzie szalu ani wynikow ale po to sa mistrostwa i nominacje zeby banue jezdzic i reprezentowac kraj i uczyc sie i patrzec na najlepszych
9

~Do poniżej

Dodano: 2016-12-04 | 10:40
I właśnie o to chodzi.
Szkoda ze fts jak pies ogrodnika - albo jantar albo nikt. Kadryl nie przyniósłby wstydu na mś.
8

~do poniżej

Dodano: 2016-12-04 | 00:36
Formacja Kadryl zapoznała się z informacja o kwalifikacjach na MŚ w oparciu o wyniki Mistrzostw Polski 2015. Nie miała też wiedzy na temat możliwości wywalczenia kwalifikacji na MŚ WDSF 2016.
Poprzednia 12 Następna