KOMENTARZE

Artykuł: Wspomnienie Mistrzostw Polski - Białystok 2016

powrót

Poprzednia 12 Następna
10

~Do poniżej

Dodano: 2016-10-23 | 17:41
1. Proszę nam pokazać tancerzy Elity którzy NIE TAŃCZYLI poprzedni/wcześniej w konkurencyjnych formacjach. Ilu ich będzie ? 2,3 osoby ?
A teraz proszę policzyć tancerzy Flesza, Efektu, Happy itd którzy TAŃCZYLI wcześniej w konkurencji. Też pewnie będzie ich 2-3 na formację/ST.
Niby tyle samo a jaka różnica ....
Obiektywna prawda jest taka że tylko Elita zrobiła z transferów sposób na istnienie, inaczej nie potrafią. W innych formacjach takie sytuacje zdarzają się sporadycznie.
9

~Tn

Dodano: 2016-10-23 | 13:01
Już nie mogę się doczekać Mistrzostw Świata, z całego serca kibicuję Efektowi, oby poszło im lepiej niż w zeszłym roku..
A co do tych transferów to tylko po części się z Państwem zgadzam. Ale nikt nie bierze pod uwagę jednego. Jeśli tancerzowi rozpadła się formacja, a ten nadal chce tańczyć i przyjdzie do trenera/ki innej formacji z innej szkoły tańca, że chce teraz tańczyć w jego/jej formacji, to co trener/ka ma odpowiedzieć? Jeśli tancerz wyraża chęć to dlaczego ktokolwiek miałby mu to uniemożliwiać? Hah! I to z powodu jakichś transferów.

Patrzę teraz tak na facebook'owe profile formacji oświęcimskich oraz szkół tańca i z tego co widzę z Astry również ktoś przeszedł do Efektu, Do Flesza również kiedyś ktoś przeszedł z Prestiżu, do Elity również przeszło kilka osób z tych szkół tańca. Więc ja nie będę nic o transferach mówił, bo to bez sensu, gdybym miał oceniać formacje pod względem transferów to bym "jeździł" po każdej formacji równo.
Oświęcim i Radom...no i teraz jeszcze Krosno to miasta, gdzie istnieją formacje, które są zdolne, ambitne i mogą zaistnieć w historii tańca tak jak AKANT. Więc nie rzucajmy im kłód pod nogi takimi komentarzami!!
8

~Do poniżej

Dodano: 2016-10-15 | 09:00
transfery to gra w najsłabsze ogniwo, wcześniej czy później w każdej formacji znajdzie się pęknięcie które może zostać wykorzystane - kłótnia albo nieporozumienie, porażka, urażona ambicja tancerzy lub ich rodziców, itp

przy konsekwntnym działaniu łatwo to wykorzystać, co pokazuje przykład jednej z oświęcimskich formacji .

Tym większy mam szacunek dla Astry i Prestiżu za pracę od podstaw i konsekwentne budowanie środowiska formacyjnego w Oświęcimiu, chociaż to inni poprzez transfery spijają potem śmietankę

Co do Efektu - w tym sezonie jeszcze nie startowali, więc może być trudno tym bardziej że nowy układ tańczą. Trzymam kciuki i powodzenia !
7

~ja

Dodano: 2016-10-14 | 21:10
to kibicujmy Efektowi na MŚ - formacja trzyma się razem skoro tam jadą, pewnie ostro trenują choć na pewno propozycje transferów jak to nazywacue mieli niejedną więc szacunek . Za dwa miesiące zobaczymy.
6

~do poniżej

Dodano: 2016-10-13 | 18:55
oczywiście nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawiał, ale to publiczna tajemnica że akcja namawiania do transferów trwała już od jakiegoś czasu. To małe miasto i wszyscy (a na pewno środowisko taneczne) się znają.

Tak że prawda bywa różna: jest wersja tych co to łowią w nie swoim stawie (nie po raz pierwszy zresztą, jak widać weszło już to w krew) i prawda o tym że Happy i Flesz prawdopodobnie przeszły do historii a część ich tancerzy objawiła się po fakcie w Elicie.

Niech każdy wyciągnie swoje wnioski
5

~`

Dodano: 2016-10-11 | 22:06
prawda jest tak ze w Oświęcimiu 2 formacje sie posypały (Flesz i happy) kilku tancerzy poszło z prestiżu do Elity i kilku do Astry z Fleszu pojedyncze jednostki do Elity
wiec nie sądzę ze ktos podbiera tancerzy z tego co wiem to kazdy tancerze podjął sam decyzje ze idzie do innej szkoły tanca
4

~Kibic

Dodano: 2016-10-11 | 19:59
sposób na wykończenie konkurencji ? Znam bardziej etyczne ...

Przyjemne z pożytecznym że tak powiem - chociaż to kanibalizacją lokalnegośrodowiska formacji.
3

~Rk

Dodano: 2016-10-11 | 12:59
No fakt, niedługo zabraknie w Oświecimiu formacji do podbierania następnych transferów ....
Prestiż wydrenowany na kilka ładnych nastepnych lat, Astra jeszcze daje radę chociaz i z Flesza juz podebrała Elita na dniach podobno.
2

~

Dodano: 2016-10-10 | 22:58
Elita na tym koniku właśnie jedzie. Jednak w ten sposób daleko się nie zajedzie :-)
1

~Kibic

Dodano: 2016-10-10 | 10:30
Brawo pani Karolino, czekamy na następne materiały !

I jeszcze mały komentarz do wyników - źródła z Oświęcimia donoszą, że podobno dla Happy to były ostatnie takie MP ....
Nastąpił 'tradycyjny' transfer części tancerzy do Elity (to już chyba pomysł na życie jest ?) a co za tym idzie formacja przestała istnieć.
Poprzednia 12 Następna