FORMACJE TANECZNE - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2016

Formacja Fantan Junior

Mistrzowie zdyskwalifikowani

Dodano: 2016-09-25 | 14:30:47


10 września b.r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT. Dziś, 25 września, na stronach Polskiego Towarzystwa Tanecznego czytamy o dyskwalifikacji jednej z mistrzowskich formacji ...


Fantan Junior - Kraśnik
foto: materiały prasowe


15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Na stronie Polskiego Towarzystwa Tanecznego czytamy:

2016-09-25
Komisja ds. Mistrzostw Polski postanawia za nieregulaminowy udział zawodników w rywalizacji w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych PTT w Białymstoku w dniu 10 września 2016 roku, zdyskwalifikować formację Fantan Junior z Kraśnika. Tym samym tytuł Mistrzów Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych w kategorii 12 - 15 lat uzyskuje formacja eM Studio Opole Lubelskie.

Ww. decyzja została podjęta po otrzymaniu materiałów od Komisji ds. Formacji Tanecznych PTT świadczących o udziale nieregulaminowej liczby zawodników przekraczających wiek 15 lat.

Komisja zażąda zwrotu medali, pucharu oraz dyplomów od zdyskwalifikowanej formacji oraz publicznie uhonoruje i przekaże trofea formacji mistrzowskiej.

Jerzy Oleszczyński

Przewodniczący Komisji ds. MP

Formacja eM Studio Junior Opole Lubelskie

em Studio Junior - Opole Lubelskie
foto: materiały prasowe

Sprawa dotyczy Mistrzostw Polski Formacji w kategorii junior w stylu standardowym, w której to konkurencji wystąpiły tylko dwie formacje: Fantan z Kraśnika i em Studio z Opola Lubelskiego.