FORMACJE TANECZNE - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2014

Formacja eM Studio Opole Lubelskie

Mistrzostwa Polski Formacji

Dodano: 2014-09-06 | 17:14:16


Wraz z nastaniem nowego sezonu, miłośnicy tańca formacyjnego ożywiają się z racji odbywających się na początku każdego sezonu Mistrzostw Polski Formacji Tanecznych.
Nowy sezon taneczny na polskich parkietach - tradycyjnie - rozpoczyna się Mistrzostwami Polski Formacji Tanecznych. O ile jeszcze rok temu były to jedne mistrzostwa obejmujące wspólnie zespoły PTT i FTS, to rok bieżący przyniósł wielkie zmiany spowodowane konfliktem federacji, działaczy, których skutkiem jest zbędny podział i "rozdrobnienie".

Tak więc pierwsze Mistrzostwa Polski pod auspicjami FTS odbędą się w Elblągu, zaś tydzień później - 20 września, kolejne w Kraśniku, pod egidą PTT, organizowane przez Taneczny Klub Sportowy eM Studio z Opola Lubelskiego. Mistrzostwa Polski PTT Formacji Tanecznych w Kraśniku są wspierane informatycznie i medialnie przez nasz Twist Service Portal Taneczny.

Mistrzostwa Polski PTT Formacji Tanecznych - Kraśnik 2014


TKS eM Studio kolejnego dnia po Mistrzostwach Polski PTT Formacji Tanecznych, zaprasza do udziału w kolejnym wydarzeniu tanecznym Kraśnika - Grand Prix Polski Juniorów II i Młodzieży Starszej, a także w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego.
Również i to wydarzenie jest wspierane przez TWIST SERVICE Portal Taneczny.

Grand Prix Polski i Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Kraśnik 2014


Zapraszamy do licznego uczestnictwa w obu wydarzeniach, zaś pary taneczne zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w turniejach GPP i Ogólnopolskim TTT.

Formularz ZGŁOSZEŃ on LINE.