FORMACJE TANECZNE - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2012

Kadryl w TYLKO TANIEC

Formacje taneczne w TYLKO TANIEC

Dodano: 2012-03-26 | 10:26:05


Taniec w ostatnich latach jest bardzo popularny w wielu produkcjach telewizyjnych. Najnowszą taneczną produkcją jest polsatowski program TYLKO TANIEC, którego pierwsze odcinki wyemitowane były w marcu br.


W jednym z odcinków (16 marca br.) w TYLKO TANIEC wystąpiła Formacja Standardowa KADRYL z Białegostoku, aktualni Wicemistrzowie Polski PTT i FTS formacji standardowych.

Młodzi tancerze otrzymali 4 zielone gwiazdki i zebrali bardzo pochlebne opinie od jury. Co ciekawe, ich show było dalekie od stylu standardowego. Justyna Cichosz i Gracjan Konstantynowicz - trenerzy i choreografowie formacji

Gracjan Konstantynowicz i Justyna Cichosz

zaprezentowali grupę w jive z elementami rock and roll'a i swinga.

Formacja KADRYL nadal pozostaje formacją standardową, zaś latynoamerykańskie choreografie powstały na potrzeby różnego rodzaju pokazów i występów. Jak widać, okazało się to dobrym rozwiązaniem.

Formacja z Białegostoku, nie była jedyną formacją taneczną uczestniczącą w programie TYLKO TANIEC. Swój udział miała także formacja TAKT CHADEK Chełm, która również świetnie zatańczyła i przeszła casting. Obie formacje czeka teraz etap jurorski. Życzymy powodzenia i kontynuacji udziału w programie wśród 24. uczestników, którzy od 20 kwietnia wystąpią w odcinkach realizowanych "na żywo".