FORMACJE TANECZNE - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2011

Formacja Latinoamerykańska A-Z Przemyśl

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych 2011

Dodano: 2011-08-21 | 17:19:48


Pod koniec minionego tygodnia Twist Service otrzymał oświadczenie organizatorów Mistrzostw Polski PTT i FTS Formacji Tanecznych na rok 2011, w którym podnoszona jest kwestia terminu tychże Mistrzostw.


foto: Formacja Latynoamerykańska A-Z Przemyśl

Tegoroczne Mistrzostwa Polski PTT i FTS Formacji Tanecznych zostały zaplanowane na początek września. Wrześniowy termin Mistrzostw został niedawno przełożony na październik br. Zmiana ta spotkała się z krytyką na FORUM FORMACJI TANECZNYCH.

W piątek, 19 sierpnia 2011, Twist Service otrzymał od organizatorów Mistrzostw oświadczenie, które poniżej publikujemy.


Szkoła Tańca A-Z i Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca serdecznie zapraszają do Przmyśla na XXVIII Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych - Przemyśl'2011.

W imieniu organizatorów MPFT informujemy, że termin został zmieniony z przyczyn nie leżących po naszej stronie. Prace remontowe zaplecza hali sportowej POSiR w Przemyślu zostały opóźnione z winy ich wykonawcy.

Zaproponowany nowy termin MPFT na dzień 29 października został przedłożony Zarządowi Głównemu PTT. Niezwłocznie po zatwierdzeniu, umieścimy szczegółowe informacje na stronie internetowej Mistrzostw oraz w kalendarzu PTT.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby MPFT były udane i stojące na wysokim poziomie.

Organizatorzy.
Komentarze: 849 Ostatnio dodany: 2011-11-11 | 19:06