KOMENTARZE

Artykuł: Żar po Mistrzostwach Polski Formacji

powrót

Poprzednia 123 Następna
14

~...

Dodano: 2010-10-04 | 18:07
co z mistrzostwa świata LA jedzie ktoś z polski na stronie niestety nie mam żadnej reprezentacji polski
13

~???

Dodano: 2010-10-03 | 19:43
ziomus:D siad płaski do laski:DD:D:D
12

~

Dodano: 2010-10-02 | 03:39
...z całym szacunkiem do autora tekstu...mistrza cechuje to, że nie krytykuj gorszych...widziałem przed chwilą jego układ na you-tube...tandenta w tańcu i piśmie :)
11

~maja

Dodano: 2010-10-01 | 23:16
Zgadzam się zmiana tematu, ale moim zdaniem bardziej dobitnie, czyli: z"A-Z był lepszy od AKANTu" na "A-Z jako jedyny miał kupiony układ i trzeba było ich wygwizdać"( w takiej sytuacji-"AKANT zasługiwał na swoje miejsce"), ale cos chyba panu UFO nie wyszło i tylko się ośmieszył...
10

~Fascynat

Dodano: 2010-10-01 | 21:20
Flustracja tu nic nie da - niech Ci od których coś zależy pokaże kto jest królem na parkiecie!
A może wrócą Takt , Kamion czy Gracja i znowu będzie miało to konkretny wydźwięk ..
9

~do cztery ufa

Dodano: 2010-10-01 | 20:12
trafna uwaga ; )
8

~do autora

Dodano: 2010-10-01 | 20:11
To niech Pan zrobi nowy układ, a nie jedzie po innych, Pana wypowiedz obraża prace innych ludzi, często bardziej doświadczonych.
7

~cztery ufa

Dodano: 2010-10-01 | 20:10
Panie UFO zamiast klikac bzdury w klawiature trenuj Pan ta swoja formacje .W Moskwie to w cyrku wyzszy poziom maja klauni .
6

~Fascynat

Dodano: 2010-10-01 | 17:00
Jeśli mogę się wtrącić?!
Autor tej wypowiedzi próbował już tworzyć własną choreografie w jednym z klubów z tragicznym skutkiem ale to już historia i zapomnijmy o tym!
W części artykułu się zgadzam - a nie byłem na MP więc nie poruszam poziomu z tego roku. Pamiętam inne lata i fakt jest coraz gorzej!

Jednak dobrym wskazaniem jest to co mówi autor ... tylko ...
Bardzo proszę o informacje o choreografach i twórcach muzyki do formacji a nie jest to rzecz prosta. Sam chętnie stworzyłbym taką formację z muzyką stworzoną z naszym pomysłem i naszą choreografią aby faktycznie być tzw.Czarnym koniem MP. To przyszłość ale bardzo mi zależy na takich informacjach bo do tej pory faktem jest ,że większość się kopiuje przy pomocy dobrych trenerów zarówno naszych jak i zagranicznych z formacji głównie niemieckich albo krajów bloku wschodniego.
Sama muzyka tworzona przez orkiestry lub w profesjonalnych studiach to już jest problem dla władz poszczególnych klubów a koszty tego przedsięwzięcia to początek i to nie mały a choreografia(min.15 000EUR muz +chore.)? kto niby? Egurrola, Galiński i......kopiści .
Każda formacja marzy o czymś oryginalnym ale są przeszkody różnego rodzaju ---- a potem jeszcze dochodzi skład sędziowski i to też ma nie mały wpływ !!!

Kto jest w posiadaniu w/w informacji proszę o informacje na forum - może to zmieni podejście ,,,,...
I jeszcze jedno ... szacunek dla trenerki AZ Przemyśl podziwiam jej zapał i wytrwałość
5

~PAWW

Dodano: 2010-10-01 | 09:45
UFO,
po przeczytaniu tych pana refleksji jestem zażenowany panem jest pan nikim obrażając formacje AZ na całym świecie formacje odkupuje układy, muzykę, stroje i nie uważam ze to nie rozwija każda formacja robi to co chce tak samo TAKT przez kilka lat kupowali choreografie od Niemiec albo Litwy

radze panu skopić się na swojej formacji i tam zrobić dobrą choreografie i w tedy poddamy ja ocenie z tego co wiem tez nie tańczycie nowego tematy tylko z 1999 stary układ akantu który zrobił pana ojciec. Wasz AKANT moim zdaniem jest żenującym pod względem tańca są nikim są nie równi beznadziejne wejście które trwa ok 30 sekund, układ stary, zakończenie połączone z HIP HOPEM to maskara, stroje tragiczne, te maski u dziewczyn jak je zobaczyłem na MP to parsknąłem śmiechem mała rada przed MŚ zmienień stroje i masek nie zakładajcie i weźcie się do roboty bo was wyśmieją w MOSKWIE

panie ufo ponoć jest pan redaktor tej strony w zakresie HIP HOP i FORMACJI a w zakładce hip hop nie ma słowa o mistrzostwach świata w Bohun gdzie nasi polscy tancerze zdobyli 2 miejsce w formacji młodszej WIEC DO ROBOTY PANIE UFOOOO
4

~dj deks

Dodano: 2010-09-30 | 23:34
panie UFO Łukomski powiem szczerze że nie pana wypowiedz tylko pana "dziennikarska wręcz zagrywka" zmiany tematu z : czy akant powinien zostać wicemistrzem czy tez nie;na
czy powinniśmy kupować tematy od innych klubów
i tak jak zauważył ktoś już wcześniej to słaba znajomość formacji
pozdrawiam i życzę powodzenia na MŚ trzymam kciuki bo jak nie kibicować polakom
3

~Trzy Ufa

Dodano: 2010-09-30 | 22:49
Akurat Panie Łukomski...Państwa formacja świeci przykładem! 2 lata z rzędu ta sama choreografia - gdzie w tym świeżość, kreatywność, chęć zaskoczenia widza? Dodam, iż choreografia z 1998 roku więc niezbyt NOWA, do czego tak nadgorliwie Pan nawołuje. Oczywiście ma Pan prawo do wyrażania własnych opinii i spostrzeżeń i chwała za to, ale bez cienia wątpliwości pije Pan do formacji AZ, gdyż tylko ona miala na tych mistrzostwach odkupiony uklad. Na drugi raz zycze wiecej odwagi! A tak poza tym.... o co chodzi? Przeciez wygraliscie z nimi. Zajeli ostatnie miejsce, wiec po co ta ironia w ich strone? Czyzby zazdrosc, ze taka formacja posiada fundusze i moze sie rozwijac i nie musi wyciagac ze starej okurzonej szafy choreografii, strojow, muzyki modnej 12 lat temu. MNIEJ ZGRYZLIWOSCI NA PRZYSZLOSC!
2

~

Dodano: 2010-09-30 | 22:40
do autora: hmm, Pan to widzi jako plagiat, a z pewnością jest wielu kibiców, którym do głowy takie sformułowanie by nie przyszło. co Pan chce tym uświadomić? może wylać błoto na którąś z formacji? uważam, że jeżeli chodzi o MP, to kopiowanie, kupowanie choreografii od innych formacji powinno być dumą dla formacji sprzedającej, że w ogóle jest zainteresowanie, że się podoba. następnie dla nabywców stawiana jest wysoka poprzeczka na którą składa się nowa interpretacja, chęć ukazania tej choreografii w sposób inny, lepszy. a to czy się to uda to już inna kwestia, chociaż byle jaka formacja na taką daleką wodę się nie porwie - zapewniam...
pozdrawiam.
1

~

Dodano: 2010-09-30 | 22:37
Dziękujemy panu Łukaszowi Łukomskiemu za krytykę! Trzeba było wymienić, że ma pan na myśli nas, czyli formację A-z z Przemyśla. Zamiast wspierać polskie formacje o co pan sam apelował z tego co pamiętam, to jeszcze wyśmiewa niewątpliwie nasz sposób tworzenia formacji. Bardzo dziwne że nikt nie gwiżdże na takich formacjach jak: Aurora, Blau-grun, Zuvedra team B... Bardzo dziwne. Zapraszamy pana do gwizdania w pierwszym rzędzie na najbliższym turnieju formacji, czy u nas czy w Wiedniu. Doskonale nam mógł pan to powiedzieć w twarz! I świetna inwecja twórcza i artyzm tkwi w odtwarzaniu formacji z 1998 roku! Macie to co chcieliście a teraz powodzenia na MŚ i mam nadzieję że wam nikt nie zagwiżdże w czasie przetańczenia, do czego pan niewątpliwie nawołuje w naszym kierunku. Wielkie brawa za świetne okazanie klasy!
Poprzednia 123 Następna