Znalezionych wyników: 7339
Znakomity tancerz Nino Langella dołączył do grona gwiazd StarDance Festivalu. Zobaczymy jego, wraz z Maurizio i Andrą, w wyjątkowym show już w najbliższą sobotę, 15 października.
Z trzech europejskich turniejów, rozgrywanych w bieżącym weekendzie, odnotowujemy sukces Wicemistrzów Polski w stylu standardowym - Andrzeja Sadeckiego i Kariny Nawrot w holenderskim Tilburgu.
W miniony weekend, w kraju emocjonowaliśmy się Mistrzostwami Polski FTS i turniejem w Rędzinach, zaś kilka polskich par standardowych wybrało emocje turniejowe w dalekiej Japonii.
Od kilku lat Twist Service towarzyszy Adamowi Vasina i Dagmarze Nowak - latynoamerykańskim tancerzom ze Śląska, w ich tanecznych wojażach po Europie. Ostatnio zatańczyli w Koszycach na Słowacji.
Punktualnie o godzinie 10 w olsztyńskiej hali URANIA 114. par tanecznych rozpoczęło drugi dzień Międzynarodowego Turnieju Tańca Polish Open Championships 2013.
4550 [Archiwum] Organ nadzoru deprecjonuje
Drugiego dnia, w środę 19 stycznia, na parkiecie UK Open 2011 w Bournemouth zmierzyły się pary zawodowe w stylu Standard i amatorzy w stylu Latin.
Mowa o jednej z najbardziej utytułowanych par tanecznych w historii Polski - Łukaszu Tomczak i Aleksandrze Jurczak.