Austiran Pyramid Cup 2022, to kolejny międzynarodowy turniej, na którym polskie pary wytańczyły miejsca na podium.
W tym roku edycja STRAIGHT UP zagości na południu Polski a dokładnie w LIMANOWEJ (woj. małopolskie) pięknym górskim miasteczku położonym w Beskidzie Wyspowym!!!
Mistrzostwa Świata Amatorów Latin w bieżącym roku odbędą się za kilka dni - w sobotę, 7.11.2009 r. w Maraiborze na Słowenii.
Jakub Grzybek & Patrycja Cisowska zostali Mistrzami Europy w Tango Escenario podczas wydarzenia tangowego, które odbyło się w Londynie w weekend 7-8 czerwca 2014 r.
Łukasz Tomczak i Aleksandra Jurczak w mistrzowskim stylu zadebiutowali i wygrali turniej Zawodowców Rising Stars Standard na Blackpool Dance Festivalu 2016.
Drugiego dnia Otwartego Pucharu Tańca "Belgian Open" polscy zawodnicy także nie zawiedli zajmując czołowe miejsca.
Symbolem polskiego BOOGIE WOOGIE jest rodzeństwo Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy, którzy w sobotę 21 listopada, w Genewie, po raz pierwszy w swojej karierze wygrali turniej World Masters Boogie-Woogie.
Jednym z turniejów rozpoczynających taneczną majówkę był Magic Dance 2014 - międzynarodowy turniej tańca, w stolicy Łotwy - Rydze.