http://www.abc.net.au/news/2011-12-12/dancers-thrown-out-for-silent-protest/3727340 Podsylam link do krotkiego artykulu na temat Mistrzostw Australii i sytuacji ktora miala tam miejsce. W skrocie: Para ktora mistrzostwa wygrala zostala wyproszona z budynku, poniewaz podczas tanca honorowego miala na sobie zolta wstege na znak solidarnosci z 6 parami, ktore zostaly ukarane za zatanczenie jednego z "zakazanych turniejow"http://www.adelaidenow.com.au/news/national/sequins-fly-in-ballroom-brawl/story-e6frea8c-1226219092150?sv=d2c44facbbae42ad31f478a4ff49fa40
Źródło: fts-taniec.pl
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego
II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego
O Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Marek Kosaty i Paulina Glazik należą do światowej czołówki par standardowych, dlatego też mamy możliwość oglądać ich w finałowej, solowej, prezentacji tanga na GOC Stuttgart 2011.
Mateusz Sobczyński i Kamila Schmidt to, od niedawna, nowa para taneczna reprezentująca Szkołę Tańca CONTRA Warszawa.
Znakomite II miejsce w konkurencji Amatorów zajęli Andrzej Sadecki i Karina Nawrot na wczorajszym turnieju The Universal ... we Frimley w Anglii.
Migawka z WDSF Grand Slam Standard - Hong Kong 2016. Simone Segatori i Annette Sudol (Niemcy) w fokstrocie, tylko gdzie podział się "lisi krok", gdzie "nostalgiczny spacer"?
Na DanceSportInfo.net - światowej witrynie tanecznej pojawił się wywiad z jedną z czołowych polskich par standardowych.
5744 [Archiwum] Norbert Czerski